Заместник-председателят на ГЕРБ Цветан Цветанов заяви, че е готов да заведе дела заради изказвания по негов адрес, свързани с имотните казуси.
Цветанов направи това изявление във Велики Преслав, където се среща с членове на партията
Според Цветан Цветанов, въпрос на време е истината да излезе наяве: „Малко ще са тези, които след това ще се обадят и ще се извинят. Дори в момента мога да ви кажа, че разговарям и с адвоката, правим анализ на всичко това, което се случва. Имаме вече готовност да заведем дела и към определени хора, които действително преминаха границата на нормалното в обсъждания и в коментари, които могат да правят за всичко това, което се случва“.
Цветан Цветанов каза още, че отношенията му със столичната кметица Йорданка Фандъкова са прекрасни, а думите ѝ са били разчетени неправилно: „Просто смятам, че беше извадено от контекста и тя действително се почувства, че по някакъв начин е била употребена в тази медийна атака, която се води към политическа партия ГЕРБ“.
Цветанов за пореден път заяви, че не е прикривал проверка срещу сградата „Златен век“. Цветан Цветанов каза това по време на посещение във Велики Преслав.
В предстоящите избори за Европейски парламент трябва да покажем истинското лице на ГЕРБ и да предложим силни депутати, които да защитават националните интереси на България. Това каза при посещението си във Велики Преслав днес Цветан Цветанов -..
Осемдесет и седем процента от анкетирани в сондаж на „Галъп интернешънъл“ смятат, че оставката на Цветан Цветанов не решава проблема, а само 6 на сто посочват, че го решава. Това показва експресно допитване по телефона, направено от 3 до 5 април сред..
Частичните избори за общински съветници в Пазарджик протичат при засилено полицейско присъствие. Преди час в ромските квартали на общината пристигна и жандармерия. В полицията са постъпили сигнали за купуване на гласове, които в момента се..
Частични избори за кмет се провеждат в редица населени места в страната. В софийското село Герман няма сигнали за нарушения. Хората гласуват в 3 секции, смесено - и с хартиени бюлетини, и с машини. Кандидатът за кмет на кметството е само един,..
Доброволци се включиха и днес в сметосъбирането в "Люлин" и "Красно село". В двата столични района извозването на сметта е затруднено, след като изтекоха договорите с фирмите, ангажирани с тази дейност. "Да свършим работа, от много приказки..
Когато стъпваш върху плаващи пясъци и толкова голямо неизпълнение на Бюджет 2025, е много трудно да се направи нормален бюджет за догодина . Това каза пред БНР председателят на "Продължаваме промяната" Асен Василев, депутат от ПГ на ПП-ДБ, финансов..
Британският премиер Киър Стармър ще присъства на международна среща на върха за мир в Египет в понеделник, където ще бъде подписан мирният план за Газа, съобщиха от Даунинг стрийт. На срещата в Шарм ел Шейх Киър Стармър ще отдаде "особена..
Първият оптимизиран компютър с изкуствен интелект се инсталира в университета в град Козани, съобщават от министерството на образованието. Новият суперкомпютър, който е единствен в Гърция, е част от европейската програма за високопроизводителни..
"Трудно се прави бизнес в България, даже бих казал много трудно" . Това заяви пред БНР бизнесменът Пламен Бобоков : "Няма да обяснявам защо...
Вярвам, че е възможно да има мир между палестинците и гражданите на Израел. Това заяви пред БНР Васил Димитров, наш сънародник, който беше сред..
" Излиза, че Слави Трифонов е радетел на свободата на словото , което прави необяснимо внасянето на този мракобесен закон , подписан последно от..