Отборът на Ривър Плейт загуби гостуването на големия си съперник в Аржентина Бока Хуниорс с 0:1, но се класира за втора поредна година на финала на Копа Либертадорес. В първата среща Ривър спечели с 2:0.
За Бока се Хуан Уртадо се разписа на "Ла Бомбонера" от близо в 80-ата минута след разбъркване в наказателното поле на вратаря Франко Армани.
Като цяло шампионите от Ривър Плейт изпълниха тактическите задачи, поставени от треньора им Марсело Гаярдо. През първото полувреме Игнасио Фернандес беше близо до гол за „милионерите“, но вратарят Естебан Андрада направи блестящо спасяване.
Двата големи отбора от Буенос Айрес играха на финала на турнира, който след безредици и отлагания се игра в Мадрид и Ривър спечели с 3:1.
В другия полуфинал тази нощ се срещат бразилските Фламенго и Гремио. Първата среща завърши 1:1.
Дългото стоене пред екрани на различни устройства причинава сериозни проблеми с очите и виртуален аутизъм при децата. Това обясни пред БНР д оц...
" Частична справедливост , макар че е само за 10 месеца. За реабилитиране ще работя отсега нататък – да си върна позициите като гражданин, който не..
"Очаквам да чуя срокове за закупуването на летателна техника за гасене на пожари, защото това, което Желязков каза, не е точно така". Това каза пред..