За предстоящите на 4 април парламентарни избори и действащите ограничителни мерки на територията на Гърция българското посолство в Атина предоставя на българските граждани, пребиваващи в страната, Удостоверение за придвижване до и от избирателните секции, включително от други населени места.
Документът за придвижване е съгласуван с Министерството за защита на гражданите в Гърция като валиден за придвижване в изборния ден за целите на гласуването на българските граждани. Чрез документа се гарантира правото на придвижване на българските граждани в Гърция в деня на изборите. Документът е валиден от 07.00 до 21.00 ч. на 4 април 2021 г.
Документът може да бъде свален от този линк.

В три държави, в три европейски града – Лион, Мюнхен и Копенхаген – на 22 ноември се представя проектът на Асоциацията на българските фолклорни състави в чужбина "Онлайн каталог с български хорà и танци". "Цел на Асоциацията е да пази българските..
От 15 години Стела Недкова живее в Брюксел. След като завършила образованието си в България, решила да изпита себе си в една друга реалност, за да провери дали може да се справя сама с предизвикателствата в живота, без помощта на родителите. Стела..
Празникът на християнското семейство всяка година е повод за среща на сънародниците ни в Хамбург. 2025-а не прави изключение и поканата отдавна обикаля социалните мрежи, защото сънародниците ни ще отпразнуват тържествено 20 години от създаването на..
Празникът на християнското семейство всяка година е повод за среща на сънародниците ни в Хамбург. 2025-а не прави изключение и поканата отдавна обикаля..
В три държави, в три европейски града – Лион, Мюнхен и Копенхаген – на 22 ноември се представя проектът на Асоциацията на българските фолклорни състави в..
От 15 години Стела Недкова живее в Брюксел. След като завършила образованието си в България, решила да изпита себе си в една друга реалност, за да..