Най-новата песен на Михаела Филева - "Последна сълза" излезе с видеоклип, продуциран от самата изпълнителка. 2025-а е година на ново начало за нея, тъй като поема посоката на самопродуциращ се артист с нов разпространител и нов YouTube канал.
Въздействащото видео към баладата е заснето от режисьора Бойко Щонов и оператора Атанас Атанасов. Текстът на "Последна сълза" е написан от Михаела Филева, която работи по музиката съвместно с Искрен Тончев- Искрата и Michaela Stridback. В проекта участват още Стефан Стефанов (пиано) и Венцислав Трифонов (кларинет), а финалният аранжимент е на Искрен Тончев и Веселин Ценов.
"Последна сълза" е единствената балада от петия албум на Михаела Филева "96". Монохромните цветове на костюмите и декорите във видеото създават усещането за неизбежен избор, който ни променя завинаги. "Последна сълза" е песен за трансформацията, за силата на духа и за умението да обичаме отново.
Редактор: Диляна Трачева
Снимки: Венета Николова, alexanderyossifov.com
Почитателите на джаза вече знаят – в разгара на лятото Банско става джаз столицата на България! Доказателство за успеха на мащабния Международен джаз фестивал е неговото разрастване – тази година за първи път той ще продължи десет дни. От 1 до 10..
Група Етереа представя първия си сингъл "Айде моме да бегаме" – модерен аранжимент на народно творчество (в оригинал – "Кате, Кате, калеш, Кате"), вдъхновен от версията на Асен и Милена груп. Песента е многопластова, динамична и дава сцена на всеки..
Почитателите на джаза вече знаят – в разгара на лятото Банско става джаз столицата на България! Доказателство за успеха на мащабния Международен джаз..
Снимки: Венета Николова, alexanderyossifov.com