Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Goodbye тур на Йорданка Христова в САЩ и Канада

Снимка: БТА

След шест десетилетия на сцената любимата на широката публика естрадна певица Йорданка Христова предприема Goodbye тур в САЩ и Канада, макар и да не слага край на творческата си кариера, съобщава BG Voice. 

"Искам да пея из всички градчета, не само в САЩ, Канада и Мексико, но и навсякъде по света, където съм пяла. Ще избера най-любимите песни, които сте харесвали в моите срещи с вас и които смятам, че трябва да ви подаря отново. Много държа на тези лични срещи и не случайно казвам - да ви видя, да пея за вас и да ви прегърна", споделя певицата. 
На 1 март Йорданка Христова ще има концерт в Чикаго, на 8 март - в Торонто, на 15 март - в Монреал, на 29 март - в Лас Вегас, на 5 април - в Сан Франциско.



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

Последици от пожарите в Лос Анджелис

Българското консулство отправи предупреждение към сънародниците в Лос Анджелис

Генералното консулство на България в Лос Анджелис предупреди във Фейсбук страницата си, че пожарите в мегаполиса са предизвикали замърсяване на въздуха и водата в някои райони и призова българските граждани, живеещи в засегнатите зони, да следят..

публикувано на 10.01.25 в 09:33

Няма пострадали българи от пожарите в Лос Анджелис

До този момент няма постъпила информация в Генералното консулство на България в Лос Анджелис за пострадали от пожарите български граждани. Това съобщиха във Фейсбук страницата си от българското дипломатическо представителство относно бушуващите..

публикувано на 09.01.25 в 08:55

Министерството на културата поиска евакуация на тракийските съкровища от изложбата в Лос Анджелис

Предприети са всички необходими мерки за защита на експонатите от изложбата "Древна Тракия и античният свят: Съкровища от България, Румъния и Гърция" в Лос Анджелис от бушуващите в района пожари, съобщи БТА. Очаква се според договореностите..

публикувано на 08.01.25 в 13:17