ПАОК с Десподов постигна победа в шампионата на Гърция

Кирил Десподов
Снимка: PAOK FC

Отборът на ПАОК (Солун) с Кирил Десподов победи с 3:0 у дома Ламия в двубой от 13-ия кръг в шампионата на Гърция. Капитанът на българския национален отбор започна като титуляр за "черно-белите" и остана на терена през всичките 90 минути.

Янис Констентелиас откри резултата в 21-ата минута, а португалецът Рафа удвои аванса за домакините две минути преди почивката.

Жоан Састре оформи класическия успех за ПАОК след асистенция на Констентелиас в 57-ата минута на срещата.

Отборът от Солун е на втора позиция в класирането с 29 точки след четвъртата си поредна победа, а лидерът Панатинайкос има две точки повече. Ламия заема седмо място до момента.

По публикацията работи: Антони Йорданов
Джулия Терзийска

Симон-Антони Иванов и Джулия Терзийска стигнаха финалите в Благоевград

Водачите в схемата Симон-Антони Иванов (ТК Черно море Елит, Варна) и Джулия Терзийска (ТК Дема, София) се класираха за финалите на сингъл на Държавното лично първенство по тенис в зала за мъже и за жени с общ награден фонд 6 хиляди лева. Надпреварата се провежда на кортовете на в залата Югозападен университет "Неофит Рилски" в Благоевград...

публикувано на 24.02.24 в 15:18
Хебър победи Локомотив в Пловдив

Хебър изненада Локомотив в Пловдив

Локомотив загуби от Хебър с 1:2 в Пловдив, в среща от 22-ия кръг на футболното ни първенство. "Черно-белите" поведоха в резултата още в 6-ата минута чрез Христо Иванов, но в началото на втората част играчите на Любослав Пенев възстановиха равенството, когато точен бе Марк-Емилио Папазов. В 11-ата минута от добавеното време на двубоя "зелените"..

публикувано на 24.02.24 в 15:11
Радослав Янков

Радослав Янков преодоля квалификациите в Полша

Радослав Янков преодоля квалификациите в паралелния гигантски слалом от световната купа по сноуборд в Криница-Здруй (Полша). Янков записа общ резултат 1:33.38 минути и продължава напред с 16-та позиция в сборното класиране. Той завърши за 46.43 секунди по синьото трасе за 13-ти резултат и за 46.95 секунди по червеното за 19-а позиция...

публикувано на 24.02.24 в 14:23

Калоян Станчев от АФБ с отворено писмо към ММС

Ден, след като председателят на БФАС Румен Дунев обобщи в социалните мрежи позицията на автомобилната федерация след двете срещи в ММС, председателят на АФБ Калоян Станчев също публикува отворено писмо от ръководената от него организация. В него Станчев настоява да получи обяснение от ММС защо на 30 януари от министерството и БФАС са подали до..

публикувано на 24.02.24 в 12:05
Стилиян Петров

Стилиян Петров с послание до бившия английски национал Джо Харт

Бившият капитан на националния отбор на България Стилиян Петров излезе с послание до вратаря на Селтик Джо Харт, който ще сложи край на своята кариера след края на сезона. Легендата на Манчестър Сити е под рамката на гранда от Глазгоу от лятото на 2021 г. "Успех, Джо! Не забравяй , че отказването не е край, а ново начало. Това е шанс да преследваш..

публикувано на 24.02.24 в 11:43

Каспер Рууд отстрани Стефанос Циципас на полуфиналите в Лос Кабос

Каспер Рууд изнесе почти перфектен мач на собствен сервис и детронира Стефанос Циципас на полуфиналите на турнира по тенис на твърди кортове в Лос Кабос (Мексико) с награден фонд 915 хиляди долара. Поставеният под номер 4 норвежец отрази пет сетбола във втората част, печелейки с 6:4, 7:6(4). Рууд не загуби разиграване на първи сервис в..

публикувано на 24.02.24 в 11:37
Илия Груев (вляво)

Илия Груев игра цял мач при победа на Лийдс срещу Лестър

Българският национал Илия Груев игра цял мач за отбора на Лийдс Юнайтед, който победи с 3:1 Лестър Сити и затвърди втората си позиция във втора английска футболна дивизия. Лийдс е със 72 точки и три повече от Ипсуич, който временно е първи сред отборите с позиция за плейоф. Лидер в Чемпиъншип е именно Лестър, чиято преднина на върха бе..

публикувано на 24.02.24 в 08:38