Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Томислав Стипич: Просто не сме достатъчно добри, депресирани сме

Томислав Стипич
Снимка: БТА

Хърватският треньор на ЦСКА София - Томислав Стипич, не успя да намери обяснение защо отборът му допусна четвърта загуба от първите пет мача за новия сезон. Той обаче не смята да подава оставка заради представянето на тима и се надява на още един шанс с отбора.

"Не знам, просто не сме достатъчно добри. Не бяхме добре, не бяхме агресивни, бавни бяхме. Не знам защо е това лошо начало. Имахме реакция само след като вкарахме гол, но беше късно", призна Стипич след срещата пред камерите на "Диема".

"Никога не съм изпадал в такава ситуация - четири загуби от пет мача. Имаме проблем, не сме достатъчно добри, депресирани сме. Надявам се да водя отбора и в следващия мач и да постигнем победа. Пълен с енергия. Имаме шест дни до тогава, трябва да опитаме нещо различно. Разбирам, че феновете не може да ме подкрепят при такава ситуация. Но трябва да се опитаме да направим нещо заедно, да излезем от тази ситуация с победи", каза още Стипич след поредното поражение. 


По публикацията работи: Антони Йорданов


Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!
Новините на Програма „Хоризонт“ - вече и в Instagram. Акцентите от деня са в нашата Фейсбук страница. За да проследявате всичко най-важно, присъединете се към групите за новини – БНР Новини, БНР Култура, БНР Спорт, БНР Здраве, БНР Бизнес и финанси.
ВИЖТЕ ОЩЕ

ЦСКА представи шведския полузащитник

Шведският полузащитник Давид Сегер вече е футболист на ЦСКА. 25-годишният халф премина успешно медицинските прегледи и официално подписа договор с „армейците“. Той се превръща във втория нов през това лято след бранителя Теодор Иванов. Сегер пристига при „червените“ от шведския елитен тим Йостерс. Той е бил лидер и капитан на досегашния си отбор, за..

публикувано на 09.07.25 в 05:58

Втора загуба за България на Евробаскет за девойки

Националният отбор на България по баскетбол за девойки до 18 година допусна втора загуба на Европейското първенство в дивизия "Б" в Литва. Селекцията на Николай Господинов отстъпи на Великобритания с 44:76 в среща от група Д, която се проведе във Вилнюс. Ванеса Кокалова беше най-резултатна за България с 11 точки, Ина Димова вкара 9. Атина Томпсън се..

публикувано на 09.07.25 в 05:44

Челси е първият финалист на клубния мондиал

С два гола на Жоао Педро Челси победи с 2:0 бразилския Флуминензе и се класира за финала на световното клубно първенство по футбол в САЩ. На финала английският тим ще играе с победителя от мача между носителя на Шампионската лига Пари Сен Жермен (Франция) и Реал Мадрид (Испания), който е утре от 22:00 часа българско време. Новото попълнение на..

публикувано на 09.07.25 в 05:42
Аманда Анисимова

Анисимова си уреди полуфинал срещу Сабаленка на "Уимбълдън"

Поставената под номер 13 в схемата Аманда Анисимова достигна за първи път в кариерата си до полуфиналите на Откритото първенство на Великобритания по тенис. Американката победи Анастасия Павлюченкова (Русия) с 6:1, 7:6(9) за 1:41 час на корт номер 1. Анисимова ще се изправи в спор за място на финала срещу номер 1 в световната ранглиста и водачка в схемата..

публикувано на 08.07.25 в 21:23
Карлос Алкарас

Безкомпромисен Алкарас продължава защитата на титлата си

Двукратният шампион Карлос Алкарас се класира за полуфиналите на Откритото първенство на Великобритания по тенис в Лондон. Поставеният под номер 2 в схемата испанец постигна лесен успех срещу представителя на домакините Камерън Нори с 6:2, 6:3, 6:3 за 1:41 час и записа 23-а поредна победа в турнира. Алкарас нямаше никакви проблеми в срещата, направи по..

публикувано на 08.07.25 в 21:20
Димитър Кузманов

Димитър Кузманов приключи на старта в Яш (Румъния)

Димитър Кузманов отпадна в първия кръг на турнира по тенис на клей от сериите "Чалънджър" в Яш (Румъния), с награден фонд 145 250 евро.  Българинът отстъпи пред Ориол Рока Батая (Испания) с 6:7(4), 3:6 след близо два часа игра. Първата част премина без нито един пробив и се стигна до тайбрек. В него пловдивчанинът поведе с 3:2, но загуби пет от..

публикувано на 08.07.25 в 19:44
Арина Сабаленка

Арина Сабаленка е полуфиналистка на "Уимбълдън"

Арина Сабаленка се класира на полуфиналите на Откритото първенство на Великобритания по тенис в Лондон.  Поставената под номер 1 в схемата беларускиня победи трудно 37-годишната Лаура Зигемунд (Германия) с 4:6, 6:2, 6:4 след близо тричасова битка.  Най-доброто постижение на Сабаленка в Лондон е полуфинал от 2021 и 2023 година и сега тя отново достигна..

публикувано на 08.07.25 в 19:39