Никола Цолов

Никола Цолов четвърти в спринтовото състезание в Бахрейн

Проблем с двигателя лиши българския пилот във Формула 3 Никола Цолов от първата му победа в шампионата днес на пистата „Сахир” в Бахрейн. Никола стартира втори в спринтовото състезание, но още в първия завой атакува от външната страна потеглилия..

публикувано на 01.03.24 в 13:09
Илиан Илиев

Черно море и Ботев (Враца) откриват 23-ия кръг в Първа лига

С двубой между Черно море и Ботев (Враца) днес ще бъде даден старт на 23-ия кръг в Първа лига. Срещата на стадион „Тича“ в морската ни столица започва в 17:30 часа. Двата отбора стартират от коренно различни позиции в таблицата и с различни амбиции до..

публикувано на 01.03.24 в 07:04

България зае 11-о място на сабя младежи отборно на Европейското

България зае 11-о място на сабя за младежи отборно в последния ден от Европейското първенство по фехтовка за младежи и девойки в Неапол. В състезанието участваха 17 тима, като златните медали спечелиха сабльорите от Румъния. Виктор Филев, Николай-Томас..

публикувано на 01.03.24 в 06:49

Сестри Стоеви на четвъртфинал в Мюлхайм

Стефани Стоева и Габриела Стоева се класираха за четвъртфиналите на силния турнир по бадминтон от сериите "World Tour Super 300" в Мюлхайм (Германия) с награден фонд 210 хиляди долара. Надпреварата е квалификация за олимпийските игри в Париж 2024...

публикувано на 01.03.24 в 06:46
Атлетик (Билбао)

Атлетик (Билбао) на финал за Купата на краля

Атлетик (Билбао) се разправи по категоричен начин си Атлетико (Мадрид), победи го с 3:0 в реванша и с общ резултат 4:0 се класира за финала в Купата на краля в Испания. Срещата на "Сан Мамес" се разви ужасно за "дюшекчиите". Още в 13-ата минута Иняки..

публикувано на 01.03.24 в 06:39
Евертон Бала и Даниел Боримиров

Левски привлече бразилски нападател минути преди затварянето на трансферния пазар

ПФК Левски подписа договор с нападателя Франсиско Евертон Мота де Кастро – Бала. Бразилският футболист е преотстъпен до края на 2024 година, с опция за закупуване. Евертон Бала е роден на 3 януари 1999 година в Апуярес (Бразилия). Подписва първия си..

публикувано на 01.03.24 в 06:29
Люис Хамилтън

Пилотите на Мерцедес най-бързи във втората тренировка в Бахрейн

Пилотите на Мерцедес Люис Хамилтън и Джордж Ръсел дадоха най-добри резултати по време на втората свободна тренировка преди..

публикувано на 29.02.24 в 20:40
купа на България

Лудогорец - Хебър и ЦСКА София - Ботев (Пд) в полуфиналите за купата на България

Жребият за полуфиналите в турнира за Купата на България по футбол размина двата големи фаворита за трофея - Лудогорец и ЦСКА София. Шампионите, които са и актуалният носител на купата, ще срещнат дебютанта в тази фаза Хебър. Първият мач ще бъде в..

публикувано на 29.02.24 в 20:29
Лудогорец

Лудогорец е последният полуфиналист за купата на България

Лудогорец победи ЦСКА 1948 с 3:1 в Разград в последния четвъртфинал в турнира за Купата на България по футбол. Това бе повторение на миналогодишния финал между двата тима, като "орлите" отново излязоха крайни победители. Двата гола за отбора на..

публикувано на 29.02.24 в 20:24

Формула 3: Никола Цолов тръгва от първа редица в спринта на пистата "Сахир"

Никола Цолов ще стартира от първата редица в спринтовото състезание от първия състезателен уикенд във Формула 3 за 2024 година, след като завърши 11-ти в квалификацията на пистата „Сахир“ в Бахрейн. Според правилата на Формула 1 първите 12 от..

публикувано на 29.02.24 в 16:08