“Казват, че всеки сам пише историята си. Аз имах късмета да пиша заедно с теб.” Това е едно от посланията, окачени върху Дървото на любовта, поставено в пловдивския Дом на младоженците по повод месеца на влюбените.
Служителите от общинското предприятие “Радостни обреди” канят пловдивчани и гостите на града да изберат този нестандартен начин да кажат на някого “Обичам те” или просто да му покажат, че е важен за тях. „А защо не и да направите предложение за брак?!”- допълват те и твърдят, че хората, изразили чувствата си върху двата брезови клона, от които е изработено Дървото на любовта, ги очаква любовен късмет.
Посланията ще бъдат качени във фейсбук на 14 февруари – Деня на Св. Валентин. На този ден седем двойки са избрали да се венчаят в Града под тепетата.
Съставил: Диана ЦанковаОт 13 октомври до 28 ноември Българският червен кръст ще раздава продукти, закупени от Агенцията за социално подпомагане, на уязвими граждани, съобщиха от пресцентъра на организацията. Инициативата е по програма “Храни и основно материално..
На 15 октомври в Регионална библиотека "Дора Габе" на град Добрич ще бъде открита Юбилейна филателна изложба "Добрич Филекс 2025". Експозицията ще може да бъде разгледана в рамките на два дни, до 17 октомври, и е посветена на 85-ата годишнина от..
На официална церемония в Берлин българският разследващ журналист Христо Грозев получи наградата си за Европейски журналист на годината. Той беше ключова фигура при издирването на бившия мениджър на Wirecard Ян Марсалек в Москва, както и при..
В четвъртък минималните температури ще са от 4 до 9°, в София – 4°. През денонощието над страната ще има разкъсана, в повечето райони – значителна..
Трима офицери от Военновъздушните сили бяха наградени с почетния знак на президента, съобщава БТА. Държавният глава Румен Радев връчи отличието на..
В брой 68 на предаването слушайте: За нуждата от български училища зад граница и разрастването на училище „Чучулига“ във Великобритания –..