Тенисистката Виктория Томова се доближи на една победа от второ поредно участие в основната схема на Откритото първенство на САЩ, записвайки втори успех в квалификациите. През тази нощ тя се наложи над бразилката Беатрис Хадад Мая с 4:6, 6:3, 6:2 и в третия кръг от пресявките ще срещне британката Хариет Дарт, която е номер 151 в света.
Междувременно стана ясно, че първата ни ракета Цветана Пиронкова ще стартира участието си в турнира с мач срещу рускинята Дария Касаткина.
София е домакин на финалите на ER Champ 2025 – най-голямото международно състезание за ескейп стаи в света. В събитието, на 19 и 20 октомври, участват дванайсет отбора от цял свят, преборили се за място сред най-добрите след оспорвани квалификации...
Не просто фестивал, а празник на природата на Сакар във всичките й форми – от биоразнообразието до фермерските продукти – това представлява Фестивалът на царския орел , който се провежда днес в Тополовград. Събитието има за цел да популяризира опазването..
Във Велико Търново се провежда Urban Wine Fest, организиран от Българската асоциация на винените професионалисти . "Октомври е месецът на българското вино и нa богатството на местните сортове", казва Даниел Драгошинов, един от нейните членове,..
Във Велико Търново се провежда Urban Wine Fest, организиран от Българската асоциация на винените професионалисти . "Октомври е месецът на..
Не просто фестивал, а празник на природата на Сакар във всичките й форми – от биоразнообразието до фермерските продукти – това представлява Фестивалът на..
София е домакин на финалите на ER Champ 2025 – най-голямото международно състезание за ескейп стаи в света. В събитието, на 19 и 20 октомври, участват..