При обработени 42.85% от изборните протоколи, "Продължаваме промяната" запазват първото място с 25.97%, а двойката Румен Радев - Илияна Йотова са с резултат 49.45%. Кандидатпрезидентската двойка Анастас Герджиков - Невяна Митева заемат втората позиция с 21.02%.
Заради избора 2 в 1 и решението на Централната избирателна комисия за 100% контролно броене на разписките от машините, обработването на гласовете става бавно.
Ето и резултатите до 8 ч сутринта на 15 ноември:
"Продължаваме промяната" - 25.97%
- ГЕРБ-СДС - 21.42%
- ДПС – 13.79%
- "Има такъв народ" - 10.08%
- "БСП за България" - 9.99%
- "Демократична България" - 6.11%
- "Възраждане" - 5.19%

В "България днес" на 21 ноември слушайте: 05:40 Актуално за България и сънародниците по света 15:25 Църковен Календар – честваме големия християнски празник Въведение Богородично и Ден на православната християнска младеж и..
В събота минималните температури ще са от 9 до 14°, в София ще е около 9°. Сутринта ще има мъгла и влошена видимост над котловините и полетата в Западна България. През деня ще има променлива облачност, по-значителна над северните райони, следобед и над..
Доказаната във вековете толерантност на българския народ е гаранция срещу ксенофобията и антисемитизма, които нямат корени в нашето общество. Това заяви президентът Румен Радев на среща в София с Ан-Софи Себан-Бекаш, вицепрезидент за Европа на Американския..
В събота минималните температури ще са от 9 до 14°, в София ще е около 9°. Сутринта ще има мъгла и влошена видимост над котловините и полетата в Западна..
В "България днес" на 21 ноември слушайте: 05:40 Актуално за България и сънародниците по света 15:25 Църковен Календар – честваме..
Доказаната във вековете толерантност на българския народ е гаранция срещу ксенофобията и антисемитизма, които нямат корени в нашето общество. Това заяви..