Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Изложението за цветя "Флора" се открива в Бургас

Снимка: @floraburgas

Емблематичното за Бургас цветно изложение „Флора“ се открива днес в Експозиционен център Флора Бургас и ще продължи до 8 май.

В него ще участват 90 фирми – производители, вносители на цветя, растителност, градински инвентар, арт и био продукти.

Предвидени са събития за любители цветари, забавления за най-малките посетители и мастър класове за професионалисти.



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

Еврото тревожи българите, но привлича чужденците

От страх и съмнения до радост и подкрепа – българите реагират различно на предстоящото въвеждане на еврото от 1 януари 2026 година. За някои то е логична стъпка към интеграцията ни в ЕС с обещания за стабилност и по-лесен бизнес, но високите цени и..

публикувано на 20.11.25 в 09:10

32-ма млади цигулари от 14 държави участват в конкурса "Васко Абаджиев"

Осмият Международен конкурс за цигулари "Васко Абаджиев" ще се проведе в София от 20 до 23 ноември при рекорден интерес. Организаторите от Клуб ЮНЕСКО "Леонардо да Винчи" София са въодушевени от  постъпилите 32 кандидатури от 14 държави, сред които Италия,..

публикувано на 20.11.25 в 07:00

Експерти дискутират достъпа на учениците до социалните мрежи

Министерството на образованието и науката организира на 20 ноември национална кръгла маса на тема "Необходими ли са ограничения за достъпа на деца до социалните мрежи?". Инициативата е съвместна с парламентарните комисии по образованието и науката и по..

публикувано на 20.11.25 в 06:00