Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Футбол и музика ще се редуват в столичната зала “Христо Ботев”

Стефан Вълдобрев
Снимка: Ани Петрова

Футболни страсти, подкрепени от музикални емоции, очакват феновете на най-популярния спорт заедно с началото на Световното първенство по футбол в Катар. От днес столичната зала “Христо Ботев” ще бъде оборудвана с огромен LED екран, на който ще се излъчват мачовете от близкоизточното емирство. Спортното събитие ще бъде съпроводено от музикален фестивал с участието на популярни български изпълнители – Дичо, Стефан Вълдобрев, група “Уикеда”, Боро Първи, Атанас Колев и др. Първи на сцената ще излезе фолклорният състав “101 каба гайди”. Концертите са безплатни.



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

Ще е облачно, но студът ще отслабва

В четвъртък  минималните температури ще бъдат между минус 5 и 0°, в източните райони до минус 8°. В София ще е около минус 3°. През деня ще се заоблачи и над Източна България и над по-голямата част от страната ще е облачно. До обяд слаб дъжд, примесен със..

публикувано на 12.02.25 в 18:15
Искра Михайлова

"Възраждане" се обяви срещу продажбата на Украйна на двата реактора за АЕЦ "Белене"

Партия "Възраждане" се обяви срещу продажбата на Украйна на двата руски реактора, предназначени за АЕЦ "Белене". "АЕЦ "Белене" е един от най-напредналите проекти за ядрена централа в Европа и ние имаме възможността да бъдем сред първите държави,..

публикувано на 12.02.25 в 13:56

Германия депортира 7 бежанци в България

Германската провинция Северен Рейн-Вестфалия извърши първи чартърен полет за депортация на бежанци, съобщи bTV.  На полета е имало 7 млади мъже от Афганистан и Сирия. Те нямат криминални прояви. Депортацията е по силата на Дъблинското..

публикувано на 12.02.25 в 12:50