"Предизвикателства пред регулацията: Дезинформация, медийна грамотност и устойчива дигитална среда" – това е темата на първата по рода си международна конференция на медийните регулатори от Балканския регион, съобщава БТА.
Събитието ще се проведе от 23 до 25 ноември в София. В него ще участват представители на регулаторните органи от Албания, Хърватска (онлайн), Гърция, Косово, Черна гора, Северна Македония, Румъния, Сърбия, Словения (онлайн), Турция, както и гост-лектори от регулаторните органи на Италия, Каталуня и Молдова.
На специална церемония в румънското посолство в София, посланик Бръндуша Предеску връчи на маестро Найден Тодоров ордена "Културни заслуги" с ранг "Велик офицер" . "Тук сме, за да почетем днес вашия Маестро, когото смятам за национално съкровище,..
На тържествена церемония столичното летище бе наименувано “Васил Левски“, в присъствието на вицепремиера и министър на транспорта Гроздан Караджов, главният изпълнителен директор на оператор на аеропорта "СОФ Кънект" Хесус Кабайеро, представители на..
В сряда , 19 февруари, минималните температури ще бъдат между минус 8 и минус 3°. В София ще е около минус 7°. През деня валежите от сняг в североизточните райони ще започнат да спират, но в Югоизточна България все още на много места снеговалежът..
Най-новите технологични решения, продукти и проекти в областта на земеделието и агроиндустрията, ще бъдат представени на изложението "Агра 2025" в..
В ерата на усилена дигитализация и навлизане на изкуствения интелект във всички сфери от живота ни, най-застрашени от изчезване са професиите на хората..
На специална церемония в румънското посолство в София, посланик Бръндуша Предеску връчи на маестро Найден Тодоров ордена "Културни заслуги" с ранг "Велик..