Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Последният ден на годината ще е топъл

Снимка: БГНЕС

В събота минималните температури ще са от 1 до 4°, в София около 1°. Преди обяд в низините и по поречията ще е мъгливо или с ниска облачност. През деня ще е слънчево. Максималните стойности ще са от 11 до 16°, малко по-ниски в районите с трайна мъгла. В столицата ще е до 11°.

Над Черноморието ще е слънчево. Максимални температури ще са 10-13°. Морската вода е 9-10°. Вълнението на морето ще е 1-2 бала

Над планините ще е предимно слънчево. На височина 1200 м ще е 10°, на 2000 м до 3°.

Навръх Нова година в полунощ ще е тихо с температури между 2 и 7°, в София около 3°. Първият ден на 2023 г. ще е още по-топъл.




Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

България днес - 17 юни 2025 г.

В "България днес" на 17 юни слушайте : 04:20 -  Разговаряме за еволюцията на пазара на труда и българските сезонни работници в чужбина с Габриела Горанова-Димчева, зам.-директор на Агенцията по заетостта 20:30 -  Българската емиграция..

публикувано на 17.06.25 в 19:00

Остава горещо и в сряда, възможни са слаби валежи на запад

В сряда , 18 юни,   минималните температури ще са от 13 до 18°, в София – 15°. Преди обяд ще бъде слънчево. След пладне ще има временни увеличения на облачността, но само на места в планините ще превали слаб дъжд. Максималните температури ще са..

публикувано на 17.06.25 в 18:25

България – домакин на Европейска олимпиада по физика, българите – с куп медали

Физиката и науката са двигатели на човешкия прогрес и подобни събития са гордост за България. С тези думи министърът на образованието Красимир Вълчев поздрави участниците в деветата Европейска олимпиада по физика. Страната ни за първи път беше..

публикувано на 17.06.25 в 17:27