Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Времето остава зимно, но постепенно се затопля

Снимка: БГНЕС

В четвъртък минималните температури ще са от минус 5 до 0°, в София ще е около минус 4°. През деня ще е предимно слънчево със слаб югозападен вятър. Максималните температури ще са от 10 до 15°, за столицата до 12°.

По Черноморието сутринта видимостта ще е намалена, а после ще е слънчево. Температурите ще са 7-10°. Морската вода е 6°. Вълнението на морето ще е до 3 бала.

В планините ще е слънчево с умерен северозападен вятър, по високите части и силен. Максималната температура на височина 1200 м ще е 6°, на 2000 м около 0°.

В петък времето ще е без промяна а температурите постепенно ще се покачват.



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

"Банско филм фест" събира любителите на приключенията и екстремните спортове

Планинският курорт Банско става столица на планинарската култура, приключенията и пътешествията с филми, изложби и презентации, разказващи за границите на човешките възможности. Там на десет локации от 19 до 23 ноември ще се проведе "Банско филм фест", на..

публикувано на 19.11.25 в 07:00

Жълт код за валежи е подаден за 11 области, на юг отново ще има силни ветрове

В сряда минималните температури ще са от 5 до 10°, в Южна България - между 12 и 17°, в София ще е около 8°. През деня ще е облачно и с валежи главно в Северна и Западна България, които ще продължат и през нощта срещу сряда. На места там, както и в..

публикувано на 18.11.25 в 18:30

На 24 май примата на българската попмузика ще пее в зала "Олимпия" в Париж

Лили Иванова ще пее за втори път в зала "Олимпия" в Париж. Концертът е насрочен за 24 май 2026 г. и е под патронажа на президента Румен Радев, информират от екипа на най-голямото име в българската поп музика. Лили Иванова отправя специални благодарности на..

публикувано на 18.11.25 в 10:34