Българските състезателки по художествена гимнастика играха сърцато в последния ден от Световната купа по художествена гимнастика в Баку. Стилияна Николова триумфира във финалите на обръч, бухалки и лента.
Другата българка Ева Брезалиева остана със сребърните отличия на топка и лента, както и с бронзов медал на обръч.
Николова доминираше в почти всички финали с изключение на топката, където се нареди на последното осмо място, след като изпусна своята топка извън очертанията на килима. 17-годишната Николова вече спечели и златото в многобоя в азерската столица.

В "България днес" на 24 ноември слушайте: 05:33 - Еврото тревожи българите, но привлича чужденците 17:03 - Актуално за сънародниците по света 22:10 - Банатските българи, палкенският език и книжовната норма – интервю с д-р Светлана Караджова за..
Във вторник минималните температури ще са от 0 до 5°, по-високи по Черноморието – между 8 и 11°, в София ще е около 2°. През деня над Югозападна и Източна България ще има разкъсана средна и висока облачност. Над останалата част от страната облачността..
Сътрудничеството между български и китайски учени беше обсъдено днес в София на форум от представители на Българската академия на науките, правителството, икономисти и общественици. Събитието беше организирано съвместно от БАН и Китайската медийна група...
Филмът Made in EU на режисьора Стефан Командарев спечели Голямата награда на публиката на 63-тия филмов фестивал в Хихон в Испания. Лентата триумфира в..
Сътрудничеството между български и китайски учени беше обсъдено днес в София на форум от представители на Българската академия на науките, правителството,..
Във вторник минималните температури ще са от 0 до 5°, по-високи по Черноморието – между 8 и 11°, в София ще е около 2°. През деня над Югозападна и..