„Продължаваме промяната“ ще обсъди с коалиционните си партньори как да отговори на решението на ГЕРБ- СДС за замразяване на преговорите за правителство. В предаване на БНР, Никола Минчев от ПП и зам.-председател на 49 Народно събрание изрази надежда да бъде постигнато споразумение за редовно правителство, колкото и малки да са възможностите. „Всички си даваме сметка, че има нужда от редовно правителство“ отбеляза той и допълни, че решението е въпрос на разговор между осемте партии в коалицията „ПП-ДБ“.
По думите на Минчев, резултатите, от гледна точка на развитието на държавата, са на първо място, защото политическата нестабилност струва страшно много на България.
Минчев изтъкна още, че по-задълбочената интеграция на страната в ЕС е достатъчно голяма цел, която да обоснове политическите действия на неговата формация.
Охранителни камери заснеха мечка в жилищен квартал на град Карлово преди дни. Хищникът е сляз ъл до къщите в северната част на града и се е разхождал невъзмутимо по улиците , докато не е бил подплашен от преминаващ автомобил. След сигнали на..
Седемнадесетият пореден празник на младото вино в Пловдив беше открит официално на 21 ноември . Виненият маратон, който ще продължи през целия уикенд обещава незабравимо кулинарно и културно пътешествие сред автентичната атмосфера на Стария град..
Дни на турската култура ще се проведат на 22 и 23 ноември в Културен център "Двореца" в Балчик. Събитието под мотото "Посоки Турция" се осъществява с участието на културни институции от страната. Сред участниците са Народно читалище "Мевляна – 2012",..
Във вторник минималните температури ще са от 0 до 5°, по-високи по Черноморието – между 8 и 11°, в София ще е около 2°. През деня над Югозападна и..
В "България днес" на 24 ноември слушайте: 05:33 - Еврото тревожи българите, но привлича чужденците 17:03 - Актуално за сънародниците по света 22:10..
Сътрудничеството между български и китайски учени беше обсъдено днес в София на форум от представители на Българската академия на науките, правителството,..