Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

София е домакин на международна медийна среща

Снимка: Facebook/aej.bulgaria

Международната конференция Sofia Talks Media: Youth събира в София журналисти от осем държави, съобщават организаторите от Асоциацията на европейските журналисти в България. Сред акцентите на форума е ангажирането на по-младите поколения, които са свикнали да се информират през социалните мрежи. Според Даниел Шаза, ръководител на Google News Lab в Централна и Източна Европа, освен предизвикателство това е и огромна възможност за нюзрумите, движени от иновациите, да преосмислят и трансформират начина, по който се ангажират със своите потребители.


БНР подкасти:



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

МВнР към българите в Кьолн: Мащабна евакуация заради необезвредени снаряди

Външното ни министерство предупреждава българските граждани в Кьолн за предстояща мащабна евакуация в центъра на града заради необезвредени снаряди от Втората световна война, информира БТА. От съобщението става ясно, че е определена зона в..

публикувано на 05.06.25 в 09:37

Димитър Маринов във Вечер на българските таланти зад граница в Пловдив

Откровени разговори с  български граждани, които са успели да се реализират в чужбина предлага инициативата Вечер на българските таланти зад граница, която се организира в Пловдив. Днес публиката в културен център "Елизиум Пловдив" (Ул. Душо Хаджидеков..

публикувано на 05.06.25 в 08:15

Горещо време с превалявания в четвъртък

В четвъртък , 5 юни, преди обед ще бъде предимно слънчево, а след това ще се развива купеста и купесто-дъждовна облачност. На места главно в Западна България и около Централния Балкан ще има краткотрайни валежи. В Северозападна България явленията..

публикувано на 04.06.25 в 18:25