Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Отменени полети между София и Франкфурт и Мюнхен

Снимка: facebook.com/SOFIAirport

Авиокомпания Lufthansa има отменени полети в периода от 11 до 13 март, съобщава на Фейсбук страницата си Летище София. Полетите са от и до германските градове Мюнхен и Франкфурт. Желателно е пътниците да се свържат с авиокомпанията възможно най-скоро, за да получат подробности кой следващ полет могат да използват.



Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

Посрещаме кораба "Св. св. Кирил и Методий" с българските антарктици

Българският научноизследователски кораб "Св. св. Кирил и Методий" (НИК 421) ще бъде тържествено посрещнат днес на морската гара във Варна. Лошото време забави пътуването и се очаква корабът да акостира на пристанището  към 16:00 часа днес, вместо в 10:00,..

публикувано на 11.04.25 в 07:05

В петък – облачно време с превалявания на места

В петък , 11 април, облачността отново ще се увеличава, но ще се задържи почти без валежи. Привечер на отделни места в Източна България, а през нощта срещу събота и в останалата част от страната ще превали. Минималните температури ще бъдат минус..

публикувано на 10.04.25 в 18:15

Часът на Радио България - Брой 46

В брой 46 на предаването слушайте: За българската емиграция в Кипър и нуждата от български училища за децата на нашите сънародници – интервю с Калинка Панчева, основател и директор на училище „Родна стряха“; Научна монография дава сведения..

публикувано на 10.04.25 в 12:00