Слушайте!

Стиляна Николова спечели на обръч сребърен медал за България

Стилияна Николова спечели сребърен медал от световното първенство по художествена гимнастика в София . 17-годишната състезателка за пръв път участва на такъв форум и донесе първия медал за България на обръч в световната гимнастика след 21-а години...

публикувано на 15.09.22 в 10:41
Боряна Калейн

Фаворитката за златото Боряна Калейн отпада от световното по художествена гимнастика

Боряна Калейн, която беше сред фаворитките за спечелването на златото на световното първенство по художествена гимнастика в София, няма да излезе на килима заради предполагаема вирусна инфекция. Състезателката е приета в болница с температура от 39,4 и все..

публикувано на 14.09.22 в 18:12

Българските гимнастички сред фаворитките за медали на световното в София

Състезателки от 62 държави ще участват на откриващото се днес в столичната зала “Арена Армеец” световно първенство по художествена гимнастика. Българките Боряна Калейн, Стилияна Николова и ансамбълът в състав Женина Трашлиева, Рейчъл Стоянов, София..

публикувано на 14.09.22 в 06:05
Кирил Милов

Кирил Милов спечели сребърен световен медал в класическата борба

Спортният министър Весела Лечева изпрати поздравителен адрес до Кирил Милов, който спечели сребърен медал на Световното първенство по борба в Белград. На финала при 97-килограмовите в класическия стил Милов загуби с 1:5 от олимпийския шампион арменеца..

публикувано на 13.09.22 в 11:32
Илиана Раева

101 каба гайди и олимпийските ни шампионки ще открият световното по художествена гимнастика

Под звуците на 101 каба гайди и изпълнение на момичетата от олимпийския ни ансамбъл ще бъде открито световното първенство по художествена гимнастика, което ще се проведе от 14 до 18 септември в столичната зала “Арена Армеец”, съобщи за БНТ президентът на..

публикувано на 10.09.22 в 16:48

Цанко Цанков със злато на плувния маратон в Гибралтарския проток

Цанко Цанков спечели плувния маратон в Гибралтарския проток. Той измина разстоянието от 16 км и 750 м от Тарифа (Испания) до Пунта Сиерес (Мароко) за 3 ч., 56 мин. и 3 сек. Силен финален спринт донесе на Цанко Цанков исторически успех, превръщайки го в..

публикувано на 09.09.22 в 19:23
Лудогорец - Рома  2:1

"Лудогорец" постигна престижна победа над "Рома"

Шампионът на България "Лудогорец" започна участието си в груповата фаза на турнира Лига Европа с победа. В първия си мач от група С българите спечелиха с 2:1 като домакини срещу водения от треньора Жозе Моуриньо "Рома". Самият Моуриньо беше посрещнат с..

публикувано на 09.09.22 в 09:58

"Лудогорец" посреща "Рома" в мач от Лига Европа

Футболният клуб "Лудогорец" днес посреща на своя стадион в Разград римския "Рома" в мач от груповата фаза на Лига Европа. На терена ще отсъстват двама контузени играчи от италианския отбор – Тами Ейбрахам и Рик Карсдорп. Освен “вълците” на Жозе..

публикувано на 08.09.22 в 07:15

Българският отбор спечели първа победа на Евробаскет 2022

Националният отбор на България по баскетбол за мъже запази шансове да се класира за осминафиналите на Евробаскет 2022, след като победи домакина Грузия с 92:80 в четвъртия си мач от надпреварата. Играчите на Росен Барчовски загубиха първите 3..

публикувано на 07.09.22 в 09:37

Лошото време прекрати плуването на Цанко Цанков от Европа до Африка

Лошо време в Атлантическия океан прекрати преплуването от Европа до Африка през Гибралтарския проток на българския състезател Цанко Цанков, съобщава сайтът Sportal.bg. Състезанието започна перфектно за Цанко Цанков и след изминаването на 7500 метра той..

публикувано на 06.09.22 в 17:26