Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Михаела Филева с концерт в Благоевград

Михаела Филева

Михаела Филева ще раздава автографи след концерта в зала “Яворов”

 Дългоочакваният концерта на Михаела Филева в Благоевград е този четвъртък. Харизматичната певица ще изпълни най-големите си хитове с музикантите Васил Крумов, Краси Тодоров, Александър Обретенов, Васил Вутев и беквокалистите от Тринити. Шоуто на Михаела Филева включва и много танци, в които талантливата изпълнителка показва завидни умения и по нищо не отстъпва на останалите танцьори на сцената. Хореографията за концерта е специално изработена от Радостина Точева.

Михаела споделя, че няма търпение да се срещне отново с благоевградската публика, защото ясно си спомня първия си концерт в зала “Яворов” заедно с ВенЗи, Били Хлапето и Лексъс. Тогава залата е претъпкана, а певците едва смогват да раздадат автографи на почитателите си.  Поп звездата е решена и този път да не откаже автограф  и снимка на всички фенове, посетили концерта й.

Билетите за концерта на Михаела Филева са на цени от 15 до 25 лв. Организаторите от Монте Мюзик напомнят, че децата от 7 до 14 години ползват 5 лв. отстъпка от редовната цена на билетите.

Интервю на Райна Ванчева с Михаела Филева можете да чуете в звуковия файл



След успеха на първия си самостоятелен концерт пред 4-хилядната публика в зала 1 на НДК, Михаела Филева ще зарадва феновете си в страната с турне в четири български града – 19-ти септември – Летен театър, Пловдив,

17-ти октомври – зала „Яворов“, Благоевград,

23-ти октомври – Дворец на културата и спорта, Велико Търново и  Варна – 24-ти октомври във Фестивалния комплекс.

Музика, танци и шоу, събрани във впечатляваща мултимедийна продукция, очаква публиката в страната. Изпълнителката ще представи най-големите си хитове, както и новото горещо парче „Латино сеньорита“ (feat. ToTo H), което вече владее лятото.

По време на турнето с Михаела ще бъде и бенда, с който певицата излезе на сцената на НДК. Той е селектиран от музикалния директор Борислав Бояджиев-Борче. Това са Васил Крумов, Васил Вутев, Александър Обретенов, Краси Тодоров и трио Тринити. По време на концертите в страната любимата изпълнителка ще бъде заедно и със своите танцьори от RiO Crew. 




Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!
Вижте още

Музейна работилница „Баба Марта“ отваря врати в Петрич

Музейна работилница, посветена на Баба Марта, отваря врати от 24 до 27 февруари в красивата сграда на Историческия музей в Петрич. Инициативата се провежда за втора поредна година, очаква се интересът към нея да бъде още по-голям от миналогодишния, тъй като заложените дейности в работилницата ще бъдат надградени. „Ще посрещнем дечицата с..

публикувано на 24.02.25 в 10:23

Илия Лазаров: САЩ рискуват да се превърнат в ненадежден партньор

Срещата между САЩ и Русия в Рияд беше „огромен успех за руската администрация“, коментира в предаването „Събития и личности“ евродепутатът от ГЕРБ/СДС и ЕНП Илия Лазаров. Според него Вашингтон на практика сам е предложил размразяване на отношенията, без Москва да полага сериозни усилия за това. „Предтекстът е, че трябва да се сложи край на войната,..

публикувано на 21.02.25 в 12:08
Настимир Ананиев

Настимир Ананиев: Повишение на заплатите в МВР трябва да има, но срещу реформи, а не „на калпак“

Бюджетът не е просто финансов документ и закон – той отразява приоритетите на управляващите и посоката, в която ще се развива държавата. Въпреки това, все още не виждаме ясно очертани политики и дългосрочна визия на кабинета "Желязков". Това коментира в предаването "Събития и личности" бившият депутат от „Продължаваме промяната – Демократична България“..

публикувано на 21.02.25 в 11:52
Калоян Методиев

Калоян Методиев: Бюджет 2025 – антисоциален, антибизнес и антиграждански

Проектът на Бюджет 2025 породи сериозни дебати относно неговото влияние върху социалната политика, икономиката и гражданските свободи. Политологът и бивш народен представител Калоян Методиев, анализира параметрите на бюджета и предупреди за тревожни тенденции в управлението на страната. Според него, България се намира в момент, в който се прави опит за..

публикувано на 21.02.25 в 11:25
Доц. Тодор Чобанов

Траките – кои са били и какво трябва да знаем за тях?

Какви тайни крие древната тракийска цивилизация? Какво ни разкриват следите, оставени от този народ? На тези и много други въпроси отговаря новата книга „Траките – какво трябва да знаете?“, създадена от екип от изтъкнати български учени. В интервю за Радио Благоевград доц. д-р Тодор Чобанов, един от авторите на изданието, разказа за значението на..

публикувано на 21.02.25 в 10:57

Производители представиха българския вкус на изложение в Португалия

България завърши успешно представянето си на международното специализирано изложение Lisbon Food Affair (LFA) - най-големият  хранителен панаир в Португалия, който събра повече от 200 компании и над 500 бранда в направленията „Храни и напитки“, „Хорека“ и „Технологии“ в  Лисабон.  Събитието отбеляза три дни на интензивни търговски разговори и..

публикувано на 21.02.25 в 09:55

Дупница помага на Слави

Вълна от съпричастност обедини дупничани. На призива за набиране на средства за лечението на Слави Керкенеков  се отзовават екипа доброволци от сдружение "Близо до теб" в Дупница. Кампанията успява да отвори сърцата на стотици негови съграждани. За по-малко от три дни с благотворителната инициатива е събрана сумата от 17 000..

публикувано на 20.02.25 в 20:29