Размер на шрифта
Българско национално радио © 2023 Всички права са запазени

Черна Седмица – две убити деца на пътя, смъртоносен линч на шофьор и поредна жертва на домашно насилие

Снимка: БГНЕС

Две убити на пътя деца, смъртоносен линч на шофьор, поредна жертва на домашно насилие, междуинституционални борби, обвинения в агресивна политизация в МВР.

И онемяла за събитията изпълнителна власт, който нищо никога не е чувала от партньорите си в управлението за това, че "сенки от миналото" осигуряват "логистиката за управлението".

Това се случи в седмицата, в която есенните настроения отново ни накараха да мислим за цените на тока, храната, гaза и всички съпътстващи електората проблеми. 



По публикацията работи: Ерол Емилов
Новините на Програма „Хоризонт“ - вече и в Instagram. Акцентите от деня са в нашата Фейсбук страница. За да проследявате всичко най-важно, присъединете се към групите за новини – БНР Новини, БНР Култура, БНР Спорт, БНР Здраве, БНР Бизнес и финанси.