Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Нови възможности за полети между София и Москва

Снимка: БГНЕС

От нови възможности за пътуване между София и Москва могат да се възползват пасажерите на „България Еър“. Това съобщава на сайта си българският национален авиопревозвач. Благодарение на разширеното партньорството на „България Еър“ с руската авиокомпания Аерофлот, пътниците вече могат да стигнат от София до Москва и обратно с прекачване в Лондон.

По този начин, въпреки временно преустановените заради пандемията от COVID-19 директни полети между България и Русия, „България Еър“ дава шанс на всички, които имат необходимост да пътуват по направлението, да го направят.

Полетите са с удобни връзки през Лондон и се изпълняват 5 пъти седмично − всеки понеделник, сряда, петък, събота и неделя. В цената на самолетните билети се включва както ръчен багаж до 10 кг, така и чекиран до 23 кг.




Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

Панагюрище посреща оригинала на Панагюрското златно съкровище

На 16 септември Историческият музей - Панагюрище посреща оригинала на Панагюрското златно съкровище. Това единствено по рода си богатство ще бъде изложено в залата трезор на музейния комплекс. До 23 октомври включително жителите на Панагюрище и..

публикувано на 16.09.25 в 07:00

Започва 43-тото издание на Фестивала на българския игрален филм "Златна роза"

От 16 до 23 септември 2025 г. Варна отново се превръща в столица на българското кино. Във Фестивалния и конгресен център в града ще се проведе 43-тото издание на Фестивала на българския игрален филм "Златна роза". Публиката ще има възможността да..

публикувано на 16.09.25 в 06:00

България днес - 15 септември 2025 г.

В "България днес" на 15 септември слушайте: 06:34 - Актуално от България и за общностите с българи по света 17:04 - Неделните ни училища са все повече – интервю с д-р Мая Падешка 29,10 - Законодателни промени за модернизация в образованието..

публикувано на 15.09.25 в 19:00