Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Алберт Попов с шесто място в нощния слалом за Световната купа

Снимка: ЕПА/БГНЕС

Най-добрият български състезател в алпийските ски - Алберт Попов, се класира шести в нощния слалом от Световната купа в австрийския зимен център Шладминг.

Така той дублира своя успех от 2019 г., когато също завърши шести в Шладминг.

Досега Попов беше 28-и в ранглистата, но вече е на 24 позиция.




Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

Втори обект на концлагера "Белене" се руши, но няма реакция от държавата

Вече 36 години различните политически мнозинства, управлявали страната ни, не са направили нищо, за да бъде запазено най-автентичното място на репресии на хиляди жертви от тоталитарния комунистически режим – Втори обект на концлагера "Белене" на..

публикувано на 01.06.25 в 09:12

Икономическият център на Северозападна България – Враца, празнува

Враца и областта в последните години се утвърдиха като икономически център на Северозападния регион на България. Според най-актуалните данни на Националния статистически институт, които обаче обхващат 2023 г., област Враца е на трето място в..

публикувано на 01.06.25 в 08:05

"Детски панаир" предлага забавления за Деня на детето в София

Много забавления за Деня на детето - 1 юни, ще предложи на малките жители на София и нейните гости "Детски панаир", който ще се проведе пред Народния театър "Иван Вазов" и Градската градина от 11.00 до 19.00 ч., но забавления за децата ще има и на..

публикувано на 01.06.25 в 07:30