Слушайте!
Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Премиерът Борисов поздрави мюсюлманите за Рамазан

Снимка: Facebook / Бойко Борисов

Премиерът Бойко Борисов поздрави мюсюлманите по повод Рамазан чрез пост във Facebook.
"Поздравявам всички мюсюлмани за настъпващия свещен месец Рамазан. Желая Ви здраве и благополучие. Уверен съм, че в България ще продължим да живеем в мир, разбирателство и толерантност", написа Борисов.


Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!

Още от категорията

Трифон Зарезан идва пак с настроение и много наздравици

"Ако го няма твойто вино лудо, животът няма да е чудо!" – строфата е от песен, посветена на един от най-старите и почитаните празници по нашите земи – Трифон Зарезан. П равослав ният празник в чест на Свети Трифон се отбелязва на 1..

публикувано на 01.02.25 в 06:10
Градската художествена галерия в Кюстендил

Връчват наградата за живопис на името на Владимир Димитров – Майстора

Празнично и с почит към 143-ата годишнина от рождението на Владимир Димитров – Майстора, Градската художествена галерия в Кюстендил връчва Националната награда за живопис за 2024г. на името на знаменития художник. Владимир Димитров – Майстора:..

публикувано на 01.02.25 в 05:05

Февруари започва с пролетни температури

В събота , 1 февруари, на места в равнините и котловините защитени от вятър ще се образува мъгла или ниска слоеста облачност. Минималните температури ще бъдат между 0 и 5°, в София – около 1°. През деня ще преобладава слънчево време. По-често..

публикувано на 31.01.25 в 18:10