Хуманитарният център на организацията “Мати Украйна” продължава да събира помощи за украинските бежанци.
“Необходими са хранителни продукти – фабрично произведени и пакетирани. За съжаление, не приемаме домашни консерви по разбираеми причини. Имаме нужда също от перилни препарати”, каза Олена Коцева от Сдружението на украинските организации.
Хората могат да правят дарения на столичната улица "Царибродска", 136-142 от 11,00 до 18,00 ч. в делнични дни и в събота от 9,00 до 14,00 ч.
Работна дискусия на тема “Изкуственият интелект: тенденции, регулации и сценарии за развитие” ще се проведе днес в Българската стопанска камара, информира БТА. В събитието, организирано от камарата, ще участват представители на министерства,..
Във вторник , 7 октомври, ще се задържи облачно. Продължителни и значителни валежи от дъжд ще има в източните и северните райони на България. В югозападните и южните централни части от страната валежите ще отслабнат, но с прекъсване все още на..
Гроздето от тазгодишната реколта е с перфектно качество, но количеството ще бъде по-малко в сравнение с предходната година, заяви директорът на Изпълнителната агенция по лозата и виното Красимир Коев в Пловдив, където се провежда деветата Глобална..
Дванайсет красиви млади умове на България бяха отличени от президента Румен Радев на специална церемония, в която бяха връчени годишните награди "Джон..
Българският гений в сферата на хумора, особено когато се касае за обществено важни теми, винаги се е отличавал. Така например абревиатурата ДАИ –..
Гроздето от тазгодишната реколта е с перфектно качество, но количеството ще бъде по-малко в сравнение с предходната година, заяви директорът на..