Изложението "Селското стопанство и всичко за него" ще се проведе за 32-ра година под организацията на Добрички панаир в дните от 28 до 31 август. Участие са заявили фирми, предлагащи семена, торове и земеделска техника.
Във форума ще се включат земеделски производители от цялата страна и занаятчии - везбар, цървулджии и други, предаде кореспондентката на БНР Мая Райнова.
Организаторите са подготвили и провеждането на работилнички за деца и родители, на които ще се изработват свещи, мини цървулки, модулни оригами и други. Официалното откриване на изложението е предвидено за 10.00 часа.
Представителният танцов ансамбъл "Орфей" при Дома на културата в Кърджали ще представи родопския град и България на Международния в столицата на Косово Прищина, предаде БТА. "Целим се високо и смятаме, че с програмата, която сме..
"Танго Classic" - така се нарича най-новият завладяващ проект на Плевенската филхармония с виртуозните инструменталисти Веско Ешкенази (цигулка) и Стоян Караиванов (бандонеон). Заедно с музикантите от Плевенската филхармония те повеждат..
Един от най-дългите летни фестивали в страната ни е в курортния град Приморско, на Черно море. В продължение на три месеца Прим Фест 2025 ще предложи на жителите и туристите в града музикални вечери, оцветени в различни жанрове и стилове. Началото на..
Тази година е последната, в която българите ще получават доходите си в левове. В каква валута ще декларират парите си пред данъчните догодина? Това е..
Исторически фестивал в местността "Градище", където се намират руините на ранновизантийска крепост, организира днес от 10:00 до 22:00 часа Регионалният..