Признавам си, че с тази декларация първоаприлският ни събеседник донякъде ме изненада - съгласете се и вие, че не е кой знае колко разпространена практиката, хора, изявяващи се на сцена, да твърдят, че не репетират и да смятат тренировките за неловки, особено когато се правят пред огледалото! Вярно е и друго, че неговата изява пред публика не е съвсем обикновена, най-малкото защото се случва в нощен бар, пълен с хора, които си „длъжен” да забавляваш.
Името му е Васил Ножаров, а професията - по съвместителство: през деня IT специалист, а вечер стендъп комедиант. Чуйте повече за него в интервюто от днес.
Обилните валежи от нощта предизвикаха и наводнения в Монтана, където са паднали над 70 литра на квадратен метър дъжд. Евакуирани с лодка са били жители на монтанския квартал "Кошарник". Интензивният дъжд наводни къщи и дворове в Монтана. Най-вече в кварталите “Мала Кутловица“, “Изгрев“, а в кв. “Кошарник“ са евакуирани хора, съобщи..
Лятото става все по-горещо и нуждата от почивка все по-голяма. Излючително неприятно е, ако се случи така, тя да бъде "развалена" от някоя лятна..
Вносител или износител на електроенергия е България няма никакво значение. Това дали сме износител не трябва да е панацея, защото сме общ пазар и..
На 26 и 27 юли в Силистра ще се проведе третото издание на събитието „Пикник с кауза“. Организаторите от сдружение „Бъдеще за Силистра“ обещават..