Официалната церемония по награждаването ще се състои на 26 февруари от 17 ч. в галерия „УниАрт“. Отличените от втория етап на конкурса ще получат специални сертификати, а ректорът проф. д-р Пламен Бочков ще връчи на победителя престижна награда. Наградената пиеса ще бъде реализирана в Университетския театър на НБУ. Същата вечер от 18,30 ч. там може да видите премиерата на „Изход“ от Йоана Мирчева, носителка на миналогодишната награда от конкурса с тема „Справедливостта“.
Дежурните метеоролози в синоптичната станция на връх Мургаш са били нападнати и пребити в полунощ на 9 март. През прозореца влиза непознат мъж и..
Нападателят на дежурните метеоролози на станцията на връх Мургаш е 32-годишен мъж. Той е задържан за 72 часа , съобщиха от СДВР за..
Моят апел към Борисов и премиера Росен Желязков е да поемат такъв ангажимент, че България ще разходва повече за отбрана от държавния бюджет. За..