Петък е и с това не свършват добрите новини, предстои поредният дълъг празничен уикенд! Добро утро на 3-ти май, освежаваме последния делник и от ефира на БНР Бургас! Ето какво ви предлагаме във времето до 10.00 ч:
Продължават сигналите на пчелари от страната за умиращи насекоми и затриване на цели стопанства. Какви са причините – гледните точки обобщаваме в Темата на деня.
В съдебната ни рубрика проследяваме тенденциите за последните три години при извършените престъпления в Бургас, Сливен и Ямбол.
Кой е Патрик Модиано и защо Слави Томов ни го препоръчва в поредната вечер на кафе " С автограф"? Разказваме ви и за първата по рода си изложба „Еротично в Бургас“, която предстои да бъде открита днес.
Преглед на печата и хороскоп очаквайте още в срещата ни тази сутрин.
Отново сме готови да ви разкажем за положителни примери и каузи в ежедневието ни, да ви срещнем с добри хора и да ви заредим с положителни емоции. Отворете сърцата си за историите за Доброто, ще ги споделим с вас с любов и надежда. Звукорежисьор ще е Мариян Райнов, автор и водещ - Стефка Бакърджиева. Темите в предаването ни от 17 до 18 часа:..
Нека изпълваме всеки ден с възможно най-много моменти, в които сме благодарни за всичко хубаво в живота си. Насладете се на неделята, а ние ви каним на релакс и сладки приказки в ефира на БНР - Бургас! Звукорежисьор е Мариян Райнов, водещ е Стефка Бакърджиева. Ето темите и гостите в предаването ни: - Ева в предаването ни днес ще е..
Ето какви са акцентите в седмичното обзорно предаване на БНР Бургас "Ден до пладне" днес: Темата за психичното ни здраве е все по-актуална. Кои са факторите, които повлияват негативно, разговаряме с д-р Георги Гребенаров, от Центъра за психично здраве в Бургас. Защо общините работят в условията на оскъдни средства и капиталовите им програми са..
Психичното здраве и зачестилите случаи на инциденти с хора с психични проблеми дава начало и на днешното ни предаване. Психотерапевтът Ваня Чечева коментира че вербална или физическа агресия най-често водят сензитивните хора в кабинетите на специалистите. Още в първия час на предаването. Във втория коментираме призивите за бойкот на хранителните..
Ако на сърцето ти е топло, а в душата ти е ясно - прогнозата няма значение… Добро утро в петък - денят, който дава крила! Отваряме широко прозорците към 7-ми февруари и от ефира на БНР – Бургас, ето акцентите в програмата ни до 10.00 ч.: В минутите след 8.00 ч. ще се фокусираме върху проблемите с водата в боляровското село Стефан..
Темите в празничния за Бургас 6 февруари: Навършват се 147 години от Освобождението на морския град. Как бургаската общественост чества събитието ще чуем от Нина Рангелова. По повод годишнината в града гостува изложбата „90 години в 90 снимки. Паметникът на свободата - път във времето“.Тя е на Националния паметник музей „Шипка-Бузлуджа“. Бургас е..
Най-хубавата част на бъдещето е, че идва всеки ден. Добро утро в четвъртък! Посрещнете го с усмивка и вяра, че хубавото предстои. Бургас празнува днес 147 години Свобода, а историята помни мразовития 6 февруари 1878 година, когато местното население с радост посрещат „летящия“ отряд на полк. Лермонтов. Екипът ни днес – звукорежисьор е Алекс..
Ето какви са акцентите в седмичното обзорно предаване на БНР Бургас "Ден до пладне" днес: Темата за психичното ни здраве е все по-актуална. Кои са..
Отново сме готови да ви разкажем за положителни примери и каузи в ежедневието ни, да ви срещнем с добри хора и да ви заредим с положителни емоции...
Нека изпълваме всеки ден с възможно най-много моменти, в които сме благодарни за всичко хубаво в живота си. Насладете се на неделята, а ние ви каним на..