Часът на истината настъпи! ГЕРБ спечелиха изборите, но на каква цена и ще успеят ли да направят правителство, е големият въпрос. ПП са втори и още в нощта на изборите те признаха загубата, заявиха, че няма да правят коалиция с ГЕРБ и ДПС и пожелаха успех на победителите във важната задача. ДПС става трета политическа сила-те допуснаха разговори със всеки, които предлага разрешение на кризите за стабилно правителство. „Възраждане“ удвояват резултата си и са четвърти, но лидерът им Костадин Костадинов в първите си коментари зае позиция на опозиция и в следващия парламент. БСП остават пети. Следват Демократична България и Български възход или ИТН.
Всички партии тръгнаха с голяма кошница към изборите, но местата за 48-то НС от 2-и бургаски многомандатен район са 14. Кого с вашия глас изпратихте в парламента? Резултати и анализи очаквайте в минутите до 10.
Ще чуем Светлин Тачев от агенция ГАЛЪП, кореспондентът на БНР от Турция Тоня Димитрова, Христо Симеонов от "Продължаваме промяната" и Димитър Найденов от ДБ.
За финал режисьорът Зорница София за филма „Майка“, който спечели голямата награда от фестивала „Златна роза“ и актрисата в главната роля Дария Симеонова.
Бъдещето на незаконните имоти в Елените - три седмици след бедствието, дирекцията за строителен контрол обяви, че незаконното строителство на корекция на реката трябва да бъде премахнато. Ситуацията е сложна, защото собствениците в сградата на хотела, имат всички изрядни документи, включително и акт 16. Казусът днес коментира регионалния министър Иван..
Да направите деня си уютен и радостен е само ваша задача. Не бягайте от отговорност за вашето щастие. Добро утро в петък! Делникът бърза да ни завърти в динамиката си, да го посрещнем с оптимизъм и лека закуска. Екипът ни днес – звукорежисьор е Алекс Пенев, новините представя Нина Рангелова, водещ е Стефка Бакърджиева. Ето темите в..
Дочакахме циганското лято - термометрите в Бургас отчитат 21-22 градуса. Използвайте днешното слънчево време - както намерите за добре. Утре ни очаква също топло, но облачно и ветровито време. Темите в предаването ни днес. В първия час, след новините в 15 часа, ще обърнем внимание на един нов начин за проучване на обществените нагласи и тенденции. Ще..
Денят започва с нови възможности, а не с алармата – тя само ни напомня, че имаме шанс да направим нещо повече от вчера. На 23 октомври през 1946 г. е откритa Организацията на обединените нации – символ на това, че дори светът се нуждае от сътрудничество, за да върви напред. Както е казал Сенека: „Не защото е трудно не се осмеляваме, а защото не се..
Агресията и противообществените прояви при младите дават начало на предаването ни днес. След последните случаи от столицата се търсят правилните решения, какви са те за Бургас ще чуем от Десислава Василева, секретар на Местна комисия за борба срещу противообществените прояви на малолетни и непълнолетни. Ще се върнем към случая от село Люляково след..
Няма нужда да бързаме – ако нещо трябва да се случи, то ще се случи. В точното време, на точното място, с правилния човек и поради правилната причина. Добро утро в сряда! Нека така лежерно посрещнем делника и го заредим с добро настроение. Екипът ни днес – звукорежисьор е Иво Дежев, новините представя Свобода Атанасова, водещ е Стефка Бакърджиева...
Какво е качеството на шофьорските курсове - тема, която се отвори за пореден път, уви след поредната катастрофа. С нея започваме и предаването днес. Асоциацията за квалификация на автомобилисти се включиха в проверката автошколата, обучила шофьорът, който заедно с още двама младежи загинаха преди дни на пътя Созопол-Черноморец. Какво стои зад..
Дочакахме циганското лято - термометрите в Бургас отчитат 21-22 градуса. Използвайте днешното слънчево време - както намерите за добре. Утре ни очаква също..
Бъдещето на незаконните имоти в Елените - три седмици след бедствието, дирекцията за строителен контрол обяви, че незаконното строителство на корекция на..
Да направите деня си уютен и радостен е само ваша задача. Не бягайте от отговорност за вашето щастие. Добро утро в петък! Делникът бърза да ни завърти в..