„Добро утро“ било когато е лято, часът е 11 и през прозореца ти се вижда морето…
Хладното утро на вторник едва ли е най-приятното време за събуждане, но понякога нещата не се получават така както искаме… Всъщност получават се още по-хубави! Така, че добро утро на 18-ти октомври, започваме го с топли мисли и горещо кафе. Свежа компания и най-актуалното предлагаме в сутрешния ефир на БНР Бургас - Ето и акцентите ни до 10:
Нова вълна от бежанци от Украйна залива курортния комплекс Слънчев бряг. По данни на хотелиери, близо по 400 души на ден пристигат с автобуси, след последното развитие на военните действия там. Какво разказват бегълците от войната и защо избират България?
Във времето за култура ви новия спектакъл на младежката театрална трупа „Валери и приятели“. Двадесетата постановка на трупата се нарича „Маските падат“. Това е един авторски спектакъл на актрисата от бургаския драматичен театър Ива Трифонова, в който ще видим 25 талантливи младежи и девойки от 7 бургаски училища.
Темите в предаването: Протест под мотото" Кой блокира конституцията" ще се проведе в Бургас от 18 часа. Какви са исканията на инициативата "Правосъдие за всеки", разговаряме с един от организаторите Дончо Златев. Трудова борса се проведе днес в морския град, фирми от туристическия бранш представиха пред безработни възможностите за работа, репортаж на..
Радвайте се на живота и ценете всеки миг. Добро утро в сряда! Денят си заслужава да започнете с добри мисли, чаша любимо кафе и лека закуска. Екипът ни днес – звукорежисьор е Мариян Райнов, новините представя Нина Рангелова, водещ е Стефка Бакърджиева. Ето и темите в сутрешната ни програма от 7 до 10 часа: - В рубриката ни „Тема на..
Президентът Румен Радев, който бе на полигона в Ново село край Сливен коментира казуса с Информационно обслужване и изборите. Той е готов да свика Консултативния съвет по национална сигурност ако отговорните институции не разрешат казуса с проверката на изборните резултати, подробностите са след малко. В безпрецедентно изказване по националната..
„Дните са като приятелите – старите си отиват, новите се появяват.” Добро утро във вторник! Започваме го със свежи мисли, които да усмихнат деня ни в ефира на БНР – Бургас! По-важното и актуално от деня обобщаваме в програмата ни до 10.00 ч.: Как се отразяват пролетните температури на пшеницата и може ли да очакваме добра реколта тази..
Събитийно започваме предаването днес. Навършват се 82 години от спасяването на българските евреи. В почти цялата страна се проведоха събития, така бе и в Бургас. В Созопол пък кмета Тихомир Янакиев организира среща с местни жители, за да отговори на наболели за общността въпроси. В минутите за коментар ще чуем съпредседателя на Националната..
Добро утро в понеделник с акцентите в ефира на БНР-Бургас до 10 часа: Защо у нас липсват медикаменти, кои са най-търсените и как работи мобилното приложение „Намери своето лекарство“ ще разберем от Оля Василева, изпълнителен директор на Асоциацията на търговците на едро и дребно с лекарства, създатели на приложението в помощ на пациентите...
Отново сме готови да ви разкажем за положителни примери и каузи в ежедневието ни, да ви срещнем с добри хора и да ви заредим с положителни емоции. Отворете сърцата си за историите за Доброто, ще ги споделим с вас с любов и надежда. Звукорежисьор ще е Ваня Желева, автор и водещ - Стефка Бакърджиева. Темите в предаването ни днес: - в..
Президентът Румен Радев, който бе на полигона в Ново село край Сливен коментира казуса с Информационно обслужване и изборите. Той е готов да свика..
Радвайте се на живота и ценете всеки миг. Добро утро в сряда! Денят си заслужава да започнете с добри мисли, чаша любимо кафе и лека закуска. Екипът ни..
Темите в предаването: Протест под мотото" Кой блокира конституцията" ще се проведе в Бургас от 18 часа. Какви са исканията на инициативата "Правосъдие за..