Носете шапката си със стил! Че не се знае от коя шапка ще изскочи заекът. Целият свят още се чуди имала ли е скрито послание шапката на първата дама на САЩ Мелания Тръмп…
Още за шапките, модата, клюките и пътешествията, очаквайте във времето за уикенд релакс – „Ева в неделя“. Интересни срещи ни предстоят и този следобед в ефира на БНР – Бургас, ето какво предстои:
Красивата и талантлива актриса Ива Папазова, която години наред беше част от трупата на бургаския театър изигра ролята на бременна съпруга в новия филм на Ники Илиев „Без крила“, докато действително очакваше първата си рожба. За снимките, майчинството и предстоящата сватба с половинката й - писателя Георги Блажев, разговаряме с актрисата.
В минутите за мода залагаме на златните отблясъци. Жълтите блестящи нишки присъстват в бродериите и в тъканите на дрехите. Обръщаме внимание и на мъжката мода.
Във „Време за мъже“ опъваме платната и се понасяме по вълните с платноходната яхта, наречена "Ла Ола". С нея в последните пет години плава художникът – маринист Светозар Арнаудов.
Отново сме готови да ви разкажем за положителни примери и каузи в ежедневието ни, да ви срещнем с добри хора и да ви заредим с положителни емоции. Отворете сърцата си за историите за Доброто, ще ги споделим с вас, с любов и надежда! Звукорежисьор ще е Алекс Пенев, автор и водещ е Стефка Бакърджиева. В предаването ни днес: - В..
Неделя е — време да забавим темпото, да си сипем кафе и да си подарим онзи малък момент само за нас. В ефира влиза „Ева в неделя“ — женското убежище за мисли, модни вдъхновения и сладки разговори, които звучат като приятелско намигване. Днес, на 2 ноември, отбелязваме Световния ден на балета — затова ще говорим за грацията, с която минаваме..
1 ноември е - Ден на народните будители, но също денят съвпада и с последната за годината Архангелова задушница. Освен това в Римокатолическата църква е Ден на Вси светии, в България е Ден на българската журналистика и наука. А според православния календар се отбелязва и Денят на светите безсребърници и чудотворци Козма и Дамян Асирийски. Според..
Темите в предаването днес: В Деня на Черно Море Созопол посрещна министри и кметове на черноморски общини. Там се проведе форумът "Синьо бъдеще за Черно море". Освен него бе извършен и мониторинг на морската вода край созополския бряг. Бяха дискутирани актуални еко теми -причините за наводнението в "Елените", миризмата на нефтопродукти в Бургас и..
Всяка сутрин ароматът на кафе ни напомня, че винаги има ново начало, което ни дава нови възможности. Добро утро в петък - последният ден от месец октомври! Посрещаме го с усмивка и добро настроение. Днес е и Международния ден на Черно море. Свързан е с подписването на Стратегическия план за опазването му и е символ на надеждата за по-добро бъдеще..
Темите в предаването: Утре се очаква да се проведе заседанието на Националния съвет за тристранно сътрудничество, на което ще бъде обсъден проектът на държавен бюджет за догодина. Какво трябва да бъде заложено в него и кои разходи да бъдат ограничени? Ще чуем зам.-председателят на Българската стопанска камарата Мария Минчева.С нея разговаря Свобода..
Устремно вървим към края на октомври с обещанието за слънчев четвъртък. Добро утро от бодрия сутрешен екип! Ето и част от акцентите в ефира до 10 часа: Нова стъпка по проекта за изграждане на Многопрофилна болница в Царево бе направена тази седмица. Факт е договорът за продажбата на терена, където ще се издига новото здравно заведение. Какво..
1 ноември е - Ден на народните будители, но също денят съвпада и с последната за годината Архангелова задушница. Освен това в Римокатолическата църква е..
Неделя е — време да забавим темпото, да си сипем кафе и да си подарим онзи малък момент само за нас. В ефира влиза „Ева в неделя“ — женското убежище..
Отново сме готови да ви разкажем за положителни примери и каузи в ежедневието ни, да ви срещнем с добри хора и да ви заредим с положителни емоции...