Размер на шрифта
Българско национално радио © 2025 Всички права са запазени

Кабаков свири "Ботев" (Враца) - ЦСКА

Георги Кабаков
Снимка: БГНЕС

Най-добрият български рефер в момента получи наряд за домакинството на "Ботев" срещу "червените". Срещата от 6-ия кръг на Първа футболна лига е в събота, 19 август, от 21:15 часа, на градския стадион във Враца.

Наряд за него получи Георги Кабаков, на когото ще помагат Мартин Маргаритов и Диян Вълков. Четвърти рефер е Владимир Вълков, а за спорните отсъждания и ВАР отговаря Васимир Маруан Ел-Хатиб.

Преди този сблъсък врачани са в серия от 3 поредни загуби и общо 4 поражения от началото на сезона, като в актива си имат само 3 точки след домакинското 2:0 над "Славия".

"Армейците" пък не само отпаднаха от европейските клубни турнири, но и загубиха в Разград предишния кръг и отчаяно се нуждаят от трите точки.


По публикацията работи: Изабел Борисова


Последвайте ни и в Google News Showcase, за да научите най-важното от деня!
Вижте още

Селановци се готви за межународен турнир по канадска борба

Международен турнир по кандска борба ще се проведе тази неделя, 2 ноември, в Селановци. Местният спортен клуб "Селановци 2006" е домакин и организатор на надпреварата.  Турнирът ще се проведе в няколко категории - юноши, мъже и жени. 17-ото издание на надпреварата ще се проведе в читалището на селото от 12 ч., обясни за Радио ВИДИН Любен..

публикувано на 30.10.25 в 15:47

Баскетболистките на "Монтана" с четвърта победа в Адриатическата лига

Баскетболистките на "Монтана" продължават успешната си игра в Адриатическата лига. В залата в Самоков момчетата на треньора Преслав Пешев се наложиха с 96:78 точки над "Рилски спортист" в българското дерби на лигата. Така шампионките на България имат четири победи от четири мача. "Рилски спортист" успя да спечели една четвърт, а останалите три бяха за..

публикувано на 30.10.25 в 08:20

"Монтана" отстрани "Марек" за купата на България

Футболистите на "Монтана" се класираха за 1/8 финалите на турнира за купата на България след успех с 4:1 в Дупница над втородивизионния "Марек". Головете паднаха през втората част. Витиньо откри головата сметка за "Монтана". Последваха две попадения за Борис Димитров и едно на Владислав Цеков. В края Борислав Николов вкара почетния гол за "Марек".

публикувано на 30.10.25 в 08:13

"Ботев" надви "Загорец" с 4:1

"Ботев" /Враца/ отново си поигра с нервите на своите привърженици и след пореден късен обрат се класира за осминафиналите в турнира за футболната купа на България. Елитният тим губеше с 0:1 до 77-та минута в Нова Загора от местния "Загорец". Третодивизионният тим откри резултата в 47-та мин. чрез Кристиян Стоилов. Минималната преднина на аматьорите се..

публикувано на 29.10.25 в 16:51

Футболния "Ботев" гостува на "Загорец"

"Ботев" отива в Нова Загора с намерение да победи и продължи напред в турнира за футболната купа на България. Това обяви старши-треньорът на врачани Тодор Симов :" „Имаме желание да продължим напред в турнира. Надявам се да възстановим контузените футболисти и да се справим с гостуването в Нова Загора", каза наставникът на врачани. Днес..

публикувано на 29.10.25 в 13:00

"Монтана" излиза на "Марек" с резерви

"Монтана" гостува на "Марек" /Дупница/ днес в среща от 2-ия кръг на турнира за купата на България. Наставникът на елитния тим Анатоли Нанков заяви, че ще даде възможност за изява на футболистите с по-малко игрови минути до сега "Защото доста от футболистите, които дойдоха по-късно нямат игрови ритъм, нямат подготовка, включиха се доста късно и..

публикувано на 29.10.25 в 13:00

"Добруджа" отстрани "Бдин" за Купата (СНИМКИ)

"Бдин" Видин отпадна от турнира за Купата на България по футбол. В среща от 1/16-финалите, играна на стадион "Георги Бенковски", видинчани отстъпиха на първодивизионния "Добруджа" Добрич с 2:7. След по-равностойно първо полувреме, гостите решиха срещата в началото на втората част.  Още в 7-ата минута защитникът Джонатан Хургадо откри резултата...

публикувано на 28.10.25 в 16:22