Врачанката Биляна Дудова спечели олимпийска квота

Олимпийска квота за родената във Враца Биляна Дудова след безупречно представяне в Баку.  Световната и четирикратна европейска шампионка спечели втората олимпийска квота за националите ни по борба, след като победи с 3:0 срещу французойката..

публикувано на 07.04.24 в 14:06

Локомотив (Мездра) затвърди добрата си форма

Силните игри на Локомотив (Мездра) продължиха и през уикенда.  11тата им победа дойде срещу Вихър (Славяново) в гостуване, спечелено с 1:3.  Кристиян Димитров откри за мездренчани в 23 мин.с гол с глава, а Митко Русанов изравни в 40-ата минута...

публикувано на 07.04.24 в 13:35

Поредна загуба за Бдин (Видин), Монтана изпусна преднина от 2:0

Бдин (Видин) не успя да се противопостави на набиращия скорост Струмска слава и отстъпи с 2:0 при гостуването си в Радомир.  Домакините откриха резултата с гол на Стелиян Георгиев в 35-ата минута.  През втората част Славата подпечата победата с..

публикувано на 07.04.24 в 13:08

Малки футболисти от Мездра гостуваха в Козлодуй

Детски формации на „Локомотив” Мездра гостуваха в Козлодуй. Водените от Владимир Найденов малки "железничарчета" постигнаха две победи от два мача срещу "Атлетик" Козлодуй. В група Футбол 5 - Отлично представяне с много добра игра за момчетата и..

публикувано на 06.04.24 в 17:10
Валентин Илиев

Врачанин пое ЦСКА 1948

Ботев смени треньора на ЦСКА 1948. След нулевото равенство на стадион „Витоша" в Бистрица, ръководството на столичния тим уволни наставника Николай Панайотов. По ирония на съдбата негов наследник е врачанин. За нов старши-треньор на тима беше назначен..

публикувано на 06.04.24 в 08:52

"Локомотив" Мездра гостува на "Вихър" Славяново

В събота, 6 април, от 17:00 часа ОФК "Локомотив” Мездра гостува в Славяново на „Вихър” за среща от 22-рия кръг на Северозападната трета лига. Домакините са 8-и в класирането, с актив от 19 точки и отрицателна голова разлика – 28:34, а..

публикувано на 05.04.24 в 14:48

Мачът "ЦСКА 1948" - "Ботев" (Враца) завърши с равен резултат

"ЦСКА 1948" и "Ботев" (Враца) не предложиха нищо в Бистрица в мача помежду си от програмата на 27-ия кръг на Първа футболна лига. Двата тима завършиха при резултат 0:0 на стадион "Витоша". Първите минути бяха скучни, като нямаше много положения...

публикувано на 05.04.24 в 13:00

Глобиха "Ботев" с 300 лева

Дисциплинарната комисия към БФС глоби врачанския "Ботев" с 300 лева след домакинството срещу "Хебър" в събота. Тогава агитката на домакините изрази радостта си от първата победа от 8 кръга насам, като запали факли и ефектна пиротехника, което е оценено..

публикувано на 03.04.24 в 12:10

"Бдин" отнесе сурови наказания след мача с "Добруджа"

"Бдин" Видин е наказан с един домакински мач без публика и глоба за общо 3500 лева. Това реши Дисциплинарната комисия към БФС след 26 кръг на Втора лига. Припомняме, че публиката на стадион "Георги Бенковски" реагира бурно на съдийските отсъждания на..

публикувано на 03.04.24 в 11:49

Юношите на Монтана с победа над "Бдин"

Юношите старша възраст на Монтана спечелиха с 6:0 гостуването си на "Бдин" /Видин/ в среща от 14-ия кръг на първенството на зона "Велико Търново".  Така момчетата на треньора Дилян Иванов остават на първото място с актив от 28 точки. За успеха в..

публикувано на 03.04.24 в 11:35