Наградиха победителите във "Видин Рън"

С атлетическия пробег "Видин Рън"  приключиха продължилите четири дни лекоатлетическия занимания в град Видин. Днес до обяд професионални бегачи и любители преодоляха двете дистанции - 6 км и 1,33 км, преминаващи покрай някои от най-големите..

публикувано на 14.04.24 в 15:00

Ботев катастрофира тежко в Разград, шампионът вкара пет пъти срещу врачани

Лудогорец съкрати изоставането си до върха в класирането на Първа лига, като победи Ботев с 5:0 в домакински мач от 19-ия кръг на футболния ни елит. Врачани се държаха достойно през първото полувреме, като се оттеглиха на почивка само с 1 гол пасив...

публикувано на 03.12.23 в 17:17

Грациите от Мездра с още четири златни медала

Годината за състезателките на ЖКХГ „Анелия” Мездра завършва по най-добрия начин. Четири златни и два сребърни медала завоюваха момичетата на турнира "Зимни принцеси" Велико Търново, като това хем е край, хем е ново начало, защото започват..

публикувано на 03.12.23 в 16:05

Отличен полусезон изпращат младите футболисти от Мездра

Отличен полусезон приключиха формациите от ДЮШ на ОФК Локомотив" Мездра.  Треньорите Владимир Найденов и Стоян Стоянов могат да бъдат наистина горди, тъй като техните възпитаници са лидери в своите възрастови групи с отлични резултати. Формацията..

публикувано на 03.12.23 в 15:45

Баскетболистките на "Монтана" разбиха "Локомотив" с 54 точки разлика

Баскетболистките на Монтана победиха със 103:49 точки като гост столичния Локомотив.  Така до момента момичетата на треньора Преслав Пешев имат 7 победи и загуба.  В следващия кръг гостуват на Шампион 2006 /София/. Мачът в столичната зала..

публикувано на 03.12.23 в 15:05

Волейболистите на Монтана завършиха втори на международен турнир

Волейболистите на Монтана останаха втори на международния турнир в Сърбия.  Четири отбора взеха участие в приятелското състезание в Крагуевац в памет на Александър Гигович и Деян Брджович „Легенде Радничког".  На финала момчетата на треньора Даниел..

публикувано на 24.09.23 в 15:24

Гол в последните секунди матира дубъла на Ботев (Враца)

Дублиращият отбор на Ботев допусна обрат от Павликени и загуби с 1:2 на свой терен. Още в 17-ата минута врачани отбелязаха гол, след като вратарят на гостите излезе неразчетено и Митко Панов с глава успя да го прехвърли за 1:0. В края на първото..

публикувано на 24.09.23 в 14:54

Вършец и Пъстрина подариха седем попадения на феновете

Вършец спечели с 5:2 дербито с Пъстрина /Николово/ в среща от 3-ия кръг на четвърта монтанска футболна дивизия.  Гостите откриха резултата в 23-та минута чрез Цветелин Анжелов. Вършец не се отказа и до 87-та минута по два гола отбелязаха Бойко Илиев и..

публикувано на 24.09.23 в 14:45

Стефан Илиев, "Бонония-Видин": Общината изостави Гребната база

Видинските състезатели по кану-каяк тренират и израстват в непоносими условия . "Всеки ден, всяка тренировка, в пек, дъжд и студ, с лодката на гръб и по 150 метра в едната посока – през бурени, змиярници и кози пътеки нашите деца си проправят път,..

публикувано на 24.09.23 в 14:40