Минимален успех в Бургас изпрати Монтана на първо място във Втора лига

Монтана взе три точки при гостуването си на Черноморец /Бургас/.  Срещата завърши с успех с 1:0.  Единственото попадение бе дело на Филип Ежике.  В края нападателят бе изгонен за втори жълт картон. В самия края на първата част Ежике получи пас от..

публикувано на 24.09.23 в 13:21

Мечтан дебют за Христо Янев във Враца, Ботев прекъсна неубедителната си серия

Ботев /Враца/ победи Берое с 1:0 в мача от 10 кръг на Първа лига при дебюта на Христо Янев като треньор на врачани. Новият наставник смени Даниел Моралес в сряда, а два дни по-късно върна разбитата команда на бразилеца на победния път. Противникът от..

публикувано на 24.09.23 в 13:00
Лариса Найденова (на снимката в дясно) след участието си в Държавния шампионат

Лариса Найденова от "Бдин 77" е с три медала от Държавния шампионат в категорията за ветерани

Лариса Найденова от видинския клуб по кану-каяк "Бдин 77"   се завърна с три медала от Държавния индивидуален шампионат по кану-каяк за мъже и жени в категорията за ветерани, който приключи преди седмица. Тя е носител на златни медали за..

публикувано на 17.09.23 в 17:30

На 26-тима футболисти ще разчита Ботев (Враца) през първата половина от сезона

Ботев /Враца/ представи отбора си за сезон 2023/2024. Съставът включва 26 футболисти. Утре от 18.30 часа врачани гостуват на Локомотив /София/. В състава за настоящата кампания старши-треньорът Даниел Моралес може да разчита на: Вратари: Красимир..

публикувано на 16.07.23 в 17:11

Локомотив (Мездра) стартира с победа подготовката

Воден от новия си треньор Николай Христозов ОФК”Локомотив” Мездра изигра първата си контрола срещу четвъртодивизионния „Септември” Гложене, като „железничарите” играха силно. В 17-та мин. Деян Христов изведе хитро зад защитата Кристиян Йотов, който..

публикувано на 16.07.23 в 17:04

Ботев (Враца) продаде конгоански национал

Врачанският Ботев реализира изходящ трансфер в навечерието на новия футболен шампионат. Меси Биатомусока ще напусне стадион „Христо Ботев", като за правата му ще бъде платена сума от над 100 000 евро. Конгоанският национал ще облече екипа на марокански..

публикувано на 16.07.23 в 15:20

Ботев няма да разчита на феновете си срещу борещия се за титлата ЦСКА

Феновете на Ботев /Враца/ са най-потърпевши от наказанието, което беше наложено на ЦСКА. Преди дни „армейците" загубиха с 0:1 от Лудогорец, а заради ексцесиите на стадион „Българска армия" от дисциплинарната комисия наложиха наказание от два мача на..

публикувано на 07.05.23 в 16:00

Дубълът на Ботев (Враца) с трудна победа

Дублиращият отбор на Ботев /Враца/ победи Янтра от Полски Тръмбеш с 2:1. Мачът от програмата на Северозападната Трета лига се изигра в събота. Мирослав Маринов изигра едно полувреме за формацията на Ивайло Димитров и отбеляза гол в 21-ата минута. Той..

публикувано на 07.05.23 в 15:45

Николай Господинов: Отборът ще продължи да се развива

Отборът на Монтана има потенциал. Това заяви след края на шампионата наставникът Николай Господинов.  Баскетболистките на Монтана играха финал за първенство срещу Берое и останаха със сребърните медали.  Тимът участва на финалите на Адриатическата..

публикувано на 07.05.23 в 15:25

Футболният Монтана наддигра Созопол през първата част, но записа разгромна загуба

Монтана загуби с 0:4 като гост на Созопол в среща от 29-ия кръг на Втора лига.  Домакините записаха трети пореден мач без поражение, монтанци са с две загуби подред.  Развоя на срещата се случи през вторите 45 минути. До почивката гостите от..

публикувано на 07.05.23 в 15:10