Отборът по водна топка на „Спартак“-Варна нямаше конкуренция в квалификациите във възрастова група U16. В четири мача те записаха четири победи и постигнаха голова разлика 135:7. Отборът си извоюва правото да участва в група „Елит“. Резултати: Спартак /Вн/ - Локомотив /Рс/ – 57:2 Спартак /Вн/ - ЦСКА – 26:1 Спартак /Вн/ - Аква спорт – 28:2..
Всики резултати от Финална фаза - предварителен кръг на турнира за купата на България по футбол. Това са срещи играни днес. 12 октомври 2025 г в Перник, ст."Металург": Металург 1957 (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:8 (1:4) Германея (Сапарева баня) - Фратрия (Бенковски) 0:4 (0:0) Бенковски (Исперих) - Дунав от..
След три дни, изпълнени с оспорвани мачове, спортен хъс и море от детски емоции, „Турнир на талантите 2025“ приключи с вълнуващ финал в спортен комплекс „Аква Лайф“, Кранево. Сцената бе отредена за най-перспективните млади волейболисти от цялата страна, които не само се състезаваха, но и оставиха ярка следа със своята страст към играта...
Вчера се проведе открита среща между представители на ръководството на ПФК Спартак -Варна, спортно-техническия щаб и привържениците на тима. Началото беше поставено с обръщение от председателя на Управителния съвет Алекс Илиев, който официално представи Александър Евтимов – първият човек, включил се в другата ни инициатива „Рекламен спонсорски пакет“..
Първа загуба в тазгодишния мъжки шампионат в елитната група записа отборът на „Шумен 61”. В зала „Русалка” в Добрич вицешампионите отстъпиха пред местния „Добруджа” с 23:25 (13:17). Срещата бе от третия кръг.
Селекцията на България U19 отстъпи с 1:0 при първата си среща като гост на Молдова. Единственото попадение падна в 92-ата минута. Тимът на Атанас Рибарски ще изиграе още един двубой срещу Молдова на 14 октомври от 10:00 часа на терена на „FAM Technical Center“. Това са дебютни повиквателни за новия треньор, който направи неофициален дебют, след..
Ратко Достанич е новият старши треньор на Славия. Той заменя Златомир Загорчич, който подаде оставка и тя беше приета от клубното ръководство. Достанич до момента беше шеф на школата в Локомотив (София), а сега се завръща при „белите“ за трети период като наставник. Сърбинът работи на стадион „Александър Шаламанов“ през сезон 2003-2004 и 2006..