Спартак /Варна/ напуска турнира за купата

Автор:

Варненският футболен тим на Спартак напусна турнира за купата на България. това стана след домакинската загуба срещу Арда /Кърджали/ с 1-2. Кнежевич изведе гостите напред в 21-та минута. Последва изравняване от Янко Андреев в 52-та. Голът на успеха отбеляза Спас Делев в  60-та минута. Делев влезе като резерва.

Отборът на Спартак Варна направи много добър мач и игра като равен с равен срещу състава на Арда. За съжаление пропуски в края на мача не им позволиха да изравнят. Варненци се държаха като равен с равен на терена. Вижда се, че отборът израства с всеки изминал мач.

Израелците приемат "Черно море" в Ловеч

Ръководството на израелския футболен тим Апоел Беер Шева обяви, че ще играе домакинския си мач срещу Черно море от втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите в Ловеч. Тази информация е публикувана на сайта им. Срещата е на 25 юли, а реваншът между Черно море и Апоел ще бъде в Разград на 1.08.

публикувано на 27.06.24 в 12:43

Варненските катерачи за три седмици на три състезания ( ВИДЕО )

Катерачите от спортен клуб „Варна клайминг“ участваха на силен турнир в Австрия. Сега варненските състезатели по спортно катерене заминават за Скопие, където ще има Балканско първенство, а оттам отново отиват на силен турнир в Австрия. Главният треньор Росен Рафаилов дава повече яснота за предстоящите прояви.

публикувано на 27.06.24 в 11:45

Съперниците на 1/8 финалите в Германия

Вече са ясни 1/8 финалните двойки. Европейско първенство - елиминации 2024-06-29 19.00  Швейцария - Италия 22.00 Германия - Дания 2024-06-30 19.00 Англия - Словакия 22.00   Испания - Грузия 2024-07-01 19.00   Франция - Белгия 22.00   Португалия -   Словения 2024-07-02 19.00   Румъния -..

публикувано на 27.06.24 в 10:05

"Черно море" играе контрола с "Ботев"-Враца

Черно море посреща Ботев Враца в третата си контрола от лятната подоготовка. Срещата ще се проведе на стадиона в Тетевен от 18 часа. До момента „моряците“ изиграха две проверки, като записаха успех срещу Фарул в Констанца с 1:0 и отстъпиха с 2:5 на Ботев Пловдив в Правец.Иначе, днес Черно море имаше едно занимание. В него се включи Васил..

публикувано на 27.06.24 в 09:37

Хаджийска очаква поне бронз

Роберта Хаджийска си осигури минимум бронзов медал от Европейското първенство за юноши и девойки в Сараево. Под наставленията на Стойка Кръстева тя се класира за полуфиналите в категория до 46 килограма. Хаджийска се наложи драматично над Банучичак Насирли от Азербайджан. Националката ни стигна до успех с 3:2 съдийски гласа в много равностоен..

публикувано на 27.06.24 в 09:34

Грузия обърна Португалия

Отборът на Грузия постигна най-великата победа в своята история, като самостоятелна държава. На Европейското първенство те победиха в Гелзен кирхен Португалия с 2-0. Да, португалците не бяха с титулярния си състав, но въпреки това успехът е изключителен. Така грузинците отиват в следващата фаза на шампионата. грузинците

публикувано на 27.06.24 в 09:33

Турция се възроди

Турция победи Чехия с 2:1 в последния си мач от група "F" на Евро 2024. Хакан Чалханоолу в 51-вата минута откри резултата, но чехите изравниха в 66-ата чрез Томаш Соучек. Резервата Дженк Тосун се разписа в 94-тата минута. Чехите останаха с човек по-малко още в 20-ата минута, когато Антонин Барак получи втори жълт и червен картон.

публикувано на 27.06.24 в 09:32