Давид Иванов спечели сребро

Автор:

Давид Иванов спечели сребърен медал за България на кон с гривни на Европейското първенство по спортна гимнастика в Римини, Италия.
КОН С ГРИВНИ - 14.3000 !!!!
ХАЛКИ - 12.900 - 6-ти
УСПОРЕДКА -12. 666 - 7-ми

Отборът на "Бяла" на победа от титлата

Първи мач от Суперфинала в първенството на България по хандбал за жени. Бяла - Етър 64 - 39:33 (21:13) Бяла поведе с 1:0 победи в серията. Така възпитаничките на Виктория Жосан се нуждаят от още един успех, за да спечелят четвърта поредна шампионска титла.Вторият мач от серията е на 19 май във Велико Търново.

публикувано на 13.05.24 в 13:25

Стоаян Владков Рекорден брой участници на маратон „Варна“ имаше вчера, повече от 1200 души бягаха в 9-то издание на маратона. Днес ви срещаме с най-добрите българи, които заслужиха място на почетната стълбичка. Памела Ени /снимката горе/, победителка на 10.5 км и Стоян Владков, най-добрият българин на 21 км.

публикувано на 13.05.24 в 11:55

"Спартак"-Варна вече официално е шампион на Втора лига

ФК Спартак Варна II се наложи с 5:1 над Черноломец (Попово) в 27-ия кръг на Североизточна Трета лига на СК Локомотив. За 14-а победа през сезона се разписаха Цветослав Маринов, Мартин Янакиев, Александър Александров, Александър Йорданов и Стефан Стоянов. Успехът за соколите, водени от Иван Цветанов, ги изравни на пета позиция именно с Черноломец..

публикувано на 13.05.24 в 10:33

Краснобаева отново блести и печели медали

С надпреварата във финалите на отделните уреди при жените приключи надпреварата на ДП категория "Елит" – Приз "Мария Гигова". В тези финали най-силно игра Елвира Краснобаева, която получи 37.450 на обръч и 37.300 на топка и се окичи безапелационно със златните медали. На топка и лента шампион стана Стилияна Николова, която получи 35.450 за бухалки и..

публикувано на 13.05.24 в 10:32

”Комфорт”-Варна постигна 4 победи

В гр.Пловдив се проведе II етап, I турнир от Висша лига -жени по тенис на маса, сезон 2023/24г.СКТМ ”Комфорт”Варна постигна 4 победи срещу отборите на Стамболийски 4:0, ЦСКА”София 4:0, Две Могили 4:1 и Пин Понг-София с 4:0. До момента състезателките на треньора Стоян Поппетров са едноличен лидер в класирането, като в следващия кръг в София (15-16.06)..

публикувано на 13.05.24 в 10:30

"Добруджа" с бронзови медали

Отборът на Добруджа взе бронзови медали от Държавното първенство по волейбол за юноши старша възраст. Възпитаниците на Веселин Великов и Пламен Великов, спечелиха малкия финал срещу Люлин (София) с 3:2 (25:14; 25:18; 23:25; 18:25; 15:7).

публикувано на 13.05.24 в 10:29

Всички победители на Маратон Варна

Кенийски победи на Маратон Варна, българите взеха бронз.  Емблематичното за града събитие бе съпътствано от уникален спортен празник с десетки демонстрации и атрактивни изпълнения. Кенийски атлети триумфираха на Маратон Варна. Шадрак Кимайо при мъжете и Шейла Чебет при жените грабнаха златото, като изпревариха на финала свои сънародници. От..

публикувано на 12.05.24 в 14:34