2024-07-02

19.00  Румъния - Нидерландия

22.00  Австрия - Турция

Германия е на 1/4 финал на Европейското първенство

Германия победи Дания с 2:0 в мач от 1/8-финалите на Евро 2024 в Дортмунд. Кай Хавертц откри резултата от дузпа в 54-тата минута. В 68-ата минута Джамал Мусиала удвои. Мачът бе прекъснат за около 25 минути заради страхотна гръмотевична буря над стадиона. Датчаните се прибират у дома.

публикувано на 30.06.24 в 00:18

Италия си тръгва от Европейското първенство

Националният отбор на Швейцария е първият четвъртфиналист на Европейското първенство в Германия. „Кръстоносците“ детронираха защитаващия титлата си тим на Италия, след 2:0.  Попаденията бяха отбелязани от Ремо Фройлер (37’) и Рубен Варгас (46’).

публикувано на 29.06.24 в 22:09

Във Варна беше последният кръг по приложно колоездене (ВИДЕО)

Завърши четвъртият пореден кръг от държавното първенство по приложно колоездене във Варна. На първо първо място отборно е съставът на Берковица-2, на второ място Берковица-1 и на трето Етрополе. При момичетата титлата спечели Валентина Бабачева от отбора на Берковица, а при момчетата златният медал отиде при Любомир Андреев също от отбора на..

публикувано на 29.06.24 в 14:28

Италия очаква сложен мач

Тимът на Швейцария и действащият шампион Италия излизат днес м битка на ЕП по футбол. Мачът е от 1/8-финалите на “Олимпиащадион” в Берлин. Начало 19:00 ч. Швейцарците не загубиха нито един от трите си досегашни мача. Италианците се измъкнаха буквално в “групата на смъртта” след драми. Играта им обаче не е убедителна.

публикувано на 29.06.24 в 10:10

Дания иска да спре домакините на Европейското първенство

Започват срещите от елиминациите на ЕП по футбол в Германия. Домакините ще трябва да доказват истинската си класа днес. Първото им препятствие е Дания. Бундестимът стартира блестящо, но след това блясъкът изчезна. Дания показа във всичките си срещи, че е труден за побеждаване отбор. Всъщност това се знае добре. Мачът е от 22.00 ч. Датчаните спечелиха..

публикувано на 29.06.24 в 08:36

Варненец на финал на двойки в Пилзен

Варненският състедател Иван Иванов се класира за финала на двойки при юношите на турнир от категория J200 на ITF в Пилзен (Чехия).  Българинът и Тайс Бохард от Нидерландия победиха на полуфиналите с 6:4, 7:6(3) четвъртите поставени германци Нилс Макдоналд и Мика Петкович. На четвъртфиналите Иванов и Бохард елиминираха и водачите в схемата. В спор..

публикувано на 29.06.24 в 08:29

Съдия провали мач по водна топка

Пропадна мачът от мъжкото първенство по водна топка между отборите на ЦСКА и Черно море. Варненци гостуват в София за важните плейофни двубои, но вчерашният първи мач не се състоя. Причината е, че вторият съдия на двубоя не пристигна на басейна. Така срещата бе провалена, а днес предстои втори мач между двата тима, като ръководствата на двата отбора ще..

публикувано на 29.06.24 в 08:28