author: Р.генов

Виктор Йосифов: Имаме шанс да играем на полуфиналите

Виктор Йосифов е един от най-важните състезатели на волейболния тим на "черно море". Той е бивш национал, а от този сезон се завърна в родния си клуб, където започна голямата му кариера. Виктор беше с основен принос за успеха снощи срещу тима на "Дея волей"..

26.03.24 11:40 |

Пламен Христов и Мартин Стоев изживяха драмата във Варна

Волейболистите на „Черно море“ с двоен успех срещу бургаските отбори. Само в рамките на няколко дни варненци се справиха последователно с двата бургаски отбора - Дея спорт и Нефтохимик. Снощи момчетата на треньора Пламен Христов победиха много..

14.03.24 11:50 |

Александра Жекова: Занимавам се с футбол повече, отколкото със сноуборд

<iframe width="853" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/Bf4nXgthr8w" title="Александра Жекова, именитата ни сноубордистка, на гости на Икономически университет Варна" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write;..

06.03.24 16:46 |

Ч.море играе днес със Слован

Отборът на Черно море среща тима на Слован Либерец в първата си контрола в Турция. „Моряците“ се изправят срещ своя съперник в сряда, 24 януари от 15 часа (14 часа българско време). Спарингът ще се проведе в Сиде. Основан през 1958 г., Слован..

24.01.24 10:25 |

Титла за състезател ан "Евър"

СКЛА “ ЕВЪР“ направо достойно представяне на завършилото в София Държавно първенство по лека атлетика до 20 години. Националният шампионатбеше за юноши и девойки, като събра елита при подрастващите.Шампионска титла за Радослав Илиев, сребърен медал за..

22.01.24 08:02 |

Григор стартира с успех в Австралия

Григор Димитров се класира за втория кръг на Откритото първенство на Австралия при мъжете. Поставеният под № 13 в схемата Димитров победи унгареца Мартон Фучович с 4:6, 6:3, 7:6(1), 6:2 в мач, продължил три часа и половина. Българинът загуби първия..

16.01.24 11:23 |

Започват общинските ученически игри във Варна

През тази седмица започнаха състезания от Общински ученически игри 2023/2024 г. където участват 49 школа от Варна. В програмата през месец октомври са предвидени да се изиграят срещите по волейбол за 5-7 клас при момичетата в залата на СУ „Елин..

25.10.23 08:11 |

Младите плувци на „Астери“ се състезаваха за благотворителна кауза

Най – малките състезатели на варненския клуб „Астери“ уважиха с присъствието си традиционния турнир по плуване на Фондация „Александър Русев“, който се проведе за 8-ми пореден път в плувен комплекс „Дунав“ в гр. Русе. В плувната надпревара участие..

31.08.23 10:06 |

България ще бъде представена от петима тенисисти на Европейското лично първенство

Пет българчета ще участват на Европейското лично първенство за юноши и девойки до 18 г. в Клостерс Швейцария. Поставен под №1 в схемата при юношите е Илиян Радулов, който ще почива в първия кръг. Държавният шампион до 18 г. Анас Маздрашки ще играе..

17.07.23 10:26 |

Пълен комплект медали за България от Европейското в Ереван

Злато, сребро и бронз спечелиха българските боксьори от Европейското първенство за младежи и девойки, което се състоя в Ереван. Националите ни проведоха силен шампионат и ще се завърнат с пълен комплект медали. Константин Костов ликува с титлата в..

04.05.23 11:10 |