Илиан Илиев обяви имената на "чужденците"

Автор:

Селекционерът на България Илиан Илиев обяви списъка с футболисти, играещи в чужбина, на които ще разчита за предстоящите октомврийски мачове от турнира Лига на нациите. На 12 октомври “лъвовете” приемат Люксембург на стадион “Христо Ботев” в Пловдив, а на 15 октомври е гостуването на Северна Ирландия в Белфаст.
Ето и пълния списък с легионерите:
Димитър Митов (Абърдийн, Шотландия), Алекс Петков (Шльонск, Полша), Симеон Петров (Шльонск, Полша), Валентин Антов (Кремонезе, Италия), Фабиан Нюрнбергер (Дармщат, Германия), Илия Груев (Лийдс, Англия), Георги Костадинов (АПОЕЛ Никозия, Кипър), Филип Кръстев (Цволе, Нидерландия), Здравко Димитров (Бодрум, Турция), Кирил Десподов (ПАОК, Гърция), Мартин Минчев (Ризеспор, Турция), Георги Минчев (Юмраниеспор, Турция)
Имената на футболистите, играещи в родната Първа лига, ще бъдат оповестени допълнително.

"Левски" спечели дербито

„Левски“ победи „ЦСКА-София“ с 1:0 в най-чакания мач в първенството. „Сините“ надиграха „червените“ в почти целия двубой, но заветното попадение падна 4 минути преди края на редовното време и негов автор бе Кристиан Макун. Именно той бе една от изненадите в състава на Станислав Генчев.

публикувано на 19.10.24 в 19:35

"Варна ДКС" отстъпи на "Славия" с 0-3 (ВИДЕО)

Волейболният женски отбор на "Варна ДКС" стартира със загуба в първенството. Новият треньор Норман Недков и неговите момичета отстъпиха срещу състава на Славия с 0-3 гейма.  Утре варненки играят с ЦСКА от 16: 30 ч. Варненският отбор е много млад.

публикувано на 19.10.24 в 19:34

Тимът на "Перун 1" със загуба на старта на първенството (ВИДЕО)

Волейболистките на варненския тим "Перун 1" загубиха на старта на новото първенство. Те отстъпиха като домакини срещу ЦСКА с 0- 3 гейма. Утре "Перун1" играе със "Славия" от 11.300 ч.

публикувано на 19.10.24 в 19:32

100 години бокс в България

Вълнения, много позитивни емоции, сълзи от радост и връщане към стари, незабравими спомени. Всичко това беляза честванията на 100 години от създаването на организирания бокс в България. Родната федерация отбеляза вековния си юбилей с изключително стилна и изискана церемония. Някои от най-големите имена, защитавали честта на България на олимпийския,..

публикувано на 19.10.24 в 10:01

"Сенши" отново се задава

След последните две големи плажни издания на SENSHI, вече е ясна датата и за следващото бойно шоу на международната верига. SENSHI 24 ще се проведе на 7 декември, събота, в Двореца на културата и спорта във Варна. Вратите за бойната галавечер ще се отворят в 18:30 часа. Събитието ще представи елитни международни бойци, които ще се съревновават за..

публикувано на 19.10.24 в 09:56

Медали за "Евър"- Варна от Дряново

Проведе се 55-тият международен лекоатлетически пробег “ Колю Фичето” гр. Дряново.  Отново куп медали за СКЛА “ ЕВЪР” Варна. Стефания Любенова -злато при девойки под 16 години Христина Тодорова – сребро - девойки под 20 години Руслан Янев – сребро-юноши под 20 години Илона Цингова - сребро - момичета под 14 години Мартин Атанасов – бронз -..

публикувано на 19.10.24 в 09:53

"Монтана" победи шампиона

Вицешампионът Монтана победи златния медалист от миналия сезон Берое с 92:71 (26:18, 18:20, 25:19, 23:14) в мач от женското първенство по баскетбол.  Сара Бут завърши с 29 точки и 14 борби, 22 добави Янина Тодорова.

публикувано на 19.10.24 в 09:51