Антена спорт

Снимка

“Антена спорт” - винаги най-актуалните спортни събития от регионален, национален и международен мащаб.

Интервюта с известни спортисти, отразяване на футболните срещи на пловдивските тимове, пълна информация за спортната обстановка в страната с преки включвания на кореспонденти.

За всички футболни и тотоманиаци - следене “на живо” на срещите от най-интересните европейски първенства, специални пратеници на всички големи международни форуми.

“Антена спорт” - всеки делничен ден от 9.30 до 10.00 часа и от 17.00 до 18.00 часа. Събота от 16.00 до 18.00 часа, както и във всяко време, когато пловдивски отбори от А професионална група играят футбол.

Лудогорец спечели гостуването си на Ботев (Пловдив) с 2:0

Отборът на Лудогорец записа шеста поредна победа във футболната Първа лига, след като шампионите спечелиха гостуването си на Ботев (Пловдив) с 2:0 в среща от 24-ия кръг на шампионата. "Орлите" решиха мача с две попадения до 27-ата минута, като точни бяха..

публикувано на 10.03.24 в 20:35
Георги Попов 1944 - 2024

Почина легендата Георги Попов - Тумби

Напусна ни една от легендите на Ботев (Пловдив) и на българския футбол - незабравимият Георги Попов-Тумби. Погребението ще се състои в неделя от 15.00 часа на Рогошки гробища. Георги Димитров Попов – Тумби е роден на 14 юли 1944 г. в град Пловдив. Един от..

обновено на 09.03.24 в 14:43

Локомотив застигна Левски след класика над Етър

Локомотив (Пловдив) победи Етър в мач от XXIV кръг на Първа лига. На „Лаута“ „смърфовете“ се наложиха с 3:0. По този начин „черно-белите“ събраха 44 точки, колкото има и четвъртият в класирането – Левски, който обаче е с мач по-малко. В 19-ата минута..

публикувано на 08.03.24 в 20:34

Томаш и целият му екип подписаха за още 2 години

Старши-треньорът на Локомотив (Пловдив) Александър Томаш преподписа с “черно-белите”! Новината стана факт официално днес. Новият контракт е със срок до лятото на 2026-та година. Александър Томаш ще продължи да води “черно-белите” заедно с помощниците си..

публикувано на 08.03.24 в 17:57

Локомотив излиза срещу Етър за задължителна победа

Локомотив (Пловдив) и Етър се изправят един срещу друг в двубой от 24-тия кръг на efbet Лига. Срещата на "Лаута" е от 18:30 ч. и ще бъде ръководена от Венцислав Митрев. Двата отбора ще опитат да се завърнат на победния път. "Смърфовете" записаха две..

публикувано на 08.03.24 в 10:03

Феновете на Локомотив: Времената са тежки, но само ние можем!

Фенове на Локомотив Пловдив от фракцията "Трибуна Бесика" използваха официалната си страница във Фейсбук, за да отправят призив към "черно-бялата" общност. конкретният повод за реакцията е предсткоящия домакински двубой срещу последния в класирането Етър...

публикувано на 07.03.24 в 18:02

Академик с впечатляващ обрат в Пловдив

Академик Пловдив спечели втория си мач от втората шестица в НБЛ. Пловдивчани надиграха Шумен с 89:85 в зала "Сила". Домакините бяха по-добре през първата четвърт, която завърши 25:21. Втората четвърт обаче шуменци спечелиха с 24:13 и така на полувремето те..

публикувано на 07.03.24 в 17:58

"Канарчетата" направиха учебна игра

Ботев (Пловдив) победи с 3:0 дублиращия си тим в тренировъчна игра на клубната база. Попаденията в срещата бяха дело на Бисер Бонев, Николай Минков и Фаустас Степонавичюс. Спарингът се проведе във формат 2 х 25 минути. И двата тима изиграха полезни..

публикувано на 06.03.24 в 16:48