Чудна психология

Много неща трябва да се доведат до прага на абсурда, за да бъдат разрешени.
Чудна психология е част от така наречените „Ресурсни терапии“. Основната идея е, че хората сами създават своята реалност чрез убежденията, които имат, езикът използван от тях и фактите, които приемат за обективна истина. Много от физическите болки могат да бъдат победени с един по- различен поглед към тях и малко смях. Що е то „Психология на потенциала”? Психологът Даниел Троев, гост в предаването „Шейкър”.

ВК

Шампионките спечелиха редовния сезон в НВЛ

Женският волейболен шампион на България Марица (Пловдив) победи Дея Волей (Бургас) с 3:0 (25:21, 25:15, 25:13) гейма в двубой от 12-ия кръг в Националната волейболна лига. Мачът се игра в зала "Колодрума" в Пловдив. С победата маричанки се гарантираха и първото място в редовния сезон два кръга преди края. Марица стартира с 10:6 в първия гейм, стигна се..

публикувано на 04.03.24 в 10:04
Славия - Лотев 2:2

"Славия" и "Ботев" със зрелищно 2:2

Ботев (Пловдив) и Славия направиха зрелищно равенство 2:2 в среща от 23-ия кръг на Първа лига. В деветата минута Укаки игра с ръка в собственото си наказателно поле и "белите" получиха дузпа, която бе реализирана от Тони Тасев за 1:0. Половин час след началото Джеймс Етоо отправи остро центриране, Укаки и Секулич бяха на отлична позиция, но по-скоро..

публикувано на 02.03.24 в 21:23
Крумоовград - Локомотив (Пловдив) 3:1

Крумовград победи с 3:1 Локомотив (Пловдив)

Крумовград надигра Локомотив (Пловдив) с 3:1 в мач от 23-ия кръг на Първа лига.. Това бе второ поредно поражение за възпитаниците на Александър Томаш, които останаха с актив от 41 точки на 5-о място в класирането. Успехът пък е пети поред за Станислав Генчев и водения от него тим, който излезе на седмата позиция. Първата по-сериозна опасност пред една..

публикувано на 02.03.24 в 17:43

Слушайте "Славия" - "Ботев" пряко по Радио Пловдив

С 3 нови три мача продължава 23-ия кръг в Първа лига днес. От 12,45 часа Етър посреща Локомотив (София), от 15,15 Крумовград е домакин на Локомотив (Пловдив), а от 17,45 е двубоят Славия - Ботев (Пловдив). Тази среща може да проследите в пряко предаване ог стадион "Александър Шараманов" по Радио Пловдив. В първия мач от кръга Черно море победи Ботев..

публикувано на 02.03.24 в 12:24