Локомотив (Пловдив) ще играе контрола със Струмска слава (Радомир). Проверката е насрочена за неделя, 1-ви юли, от 15:00 часа на високопланинската база в Говедарци.
Предстоят още приятелски срещи с Витоша (Бистрица) на 4-и юли, Академия Пандев на 8-и юли и на 13-и юли срещу ЦСКА 1948, което ще бъде и представяне на "черно-белите" в Пловдив.
След вчерашния крос в 06:30 сутринта в Боровец, контролата с Марица в 11:00 и следобедната тренировка във фитнеса в хотела, днес футболистите на Локомотив продължиха с подготовката си на пълни обороти.
Неспиращият вече няколко дни дъжд над Говедарци и региона затрудни "черно-белите" в сутрешното им занимание, но въпреки атмосферните условия те се вложиха максимално в тренировката.
Тренировъчната седмица за Локомотив (Пловдив) завърши със закрита учебна игра с втория отбор. Двубоят се проведе тази сутрин на помощния терен на "Лаута". В неделя "черно-белите" ще имат почивка, а в понеделник стартират подготовка за домакинството на Ботев (Враца). Срещата е насрочена за петък (17.10) от 20:00 часа на стадион "Локомотив".
Заместник-министърът на младежта и спорта Димитър Георгиев бе гост на честванията на 76-ата годишнина от основаването на СУ „Васил Левски“ – гр. Пловдив. Празничната програма включваше лекоатлетически турнир, щафетни игри, творческа работилница и откриване на ученическия проект „Слава“, представящ успехите на състезатели по вдигане на тежести,..
Локомотив (Пловдив) ще направи закрита учебна игра срещу дублиращия отбор на "черно-белите", съобщиха от футболния клуб. Двата състава ще премерят сили по време на паузата в шампионата заради мачовете на националните отбор. Вторият тим на Локомотив няма да има двубой през тази седмица от Югоизточната Трета лига и ще се изправи срещу първия отбор на..
Ботев (Враца) официално обяви привличането на Кристиян Пешов. 28-годишният полузащитник пристига в Северозапада от Локомотив (Пловдив). "Добре дошъл, Кристиян Пешов! 28-годишният полузащитник вече е част от Ботев (Враца)! За последно игра с екипа на Локомотив (Пловдив), а в кариерата си е защитавал цветовете на Септември (София), ЦСКА 1948, Славия,..
Карлос Насар стана световен шампион за трети път в кариерата си. Той стори това в новата за него категория до 94 килограма на шампионата на планетата във Фьорде, като го направи след колеблив старт и едва четвърто място след изхвърлянето. В изтласкването обаче българинът бе над всички с успешни опити от 210, 219 и световен рекорд на 222 килограма, за..