Независимият финансов консултант и създател на сайта SmartMoney.bg ще представи книгата си и в града на тепетата.
Колкото и да не ви се вярва, няма тайна на богатите и основните принципи на личните финанси са прости, а независимият финансов консултант и автор на първия джобен финансов наръчник „Умни пари” Стойне Василев е готов да ви помогне в повишаването на вашата финансова култура за по-добро управление на собствените доходи.
След като „Умни пари” се превърна в една от най-продаваните книги за последните няколко месеца, а софийската премиера събра над 300 души, които искат да повишат финансовата си грамотност, Стойне Василев ще представи книгата и в Пловдив.
Заповядайте на 13 октомври 2018 г. от 18:30 ч. в Дом на културата „Борис Христов”!
Този уъркшоп е за вас, ако:
Искате да повишите финансовата си грамотност
Искате да определите ясни и конкретни цели
Искате парите ви да не стоят на банков депозит с 0.1% лихва на година, а да работят здраво за вас
Искате да разберете кои са основните активи, в които може да инвестирате, дори с малки суми
„Умни пари“не е от типа четива „Как да станем милионери, докато спим“. Тази книга не дава готови решения, а по-скоро кани читателя на един приятелски разговор, който ще се превърне в практически наръчник в инвестирането в България.
Тя няма да ви научи как да забогатеете, без да правите нищо, но ще ви даде практични съвети за управление на личните ви финанси, ще ви помогне да развиете правилни навици и да повишите финансовата си грамотност.Защото се оказва, че много често едни от най-важните уроци не са свързани само с парите, а са основни умения.
Стъпка по стъпка, финансовият успех и мечтите за по-добър живот се оказват възможни!
Стойне Василев е независим личен финансов консултант, инвеститор и собственик на най-популярния сайт за лични финанси SmartMoney.bg, както и председател на УС на Българска асоциация на личните финансови консултанти. Освен автор на книгата „Умни пари“, Стойне е създател на първата в България Академия по лични финанси и инвестиране, която има вече 6 поредни издания. Неговата мисия е да помогне на 1 милион българи да повишат финансовата си грамотност и да живеят по-добре.

От Районното управление на полицията в Асеновград информират, че н а имейл се изпраща писмо във връзка с това, че дадено лице е извършило нарушение по Закона за движение по пътищата и му е наложена глоба с издаден електронен фиш СЕРИЯ "К". От община Асеновград посочват, че това е измама и може да доведе до срив и/или дори до достъп до лична..
Мъж на 54 години е загинал при пожар в къща в село Радилово, община Пещера. При друг инцидент в Пловдив е пострадал 18-годишен младеж, съобщават от Главна дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението". Потушени са общо 30 пожара в страната, а пожарните екипи са реагирали на 57 сигнала за произшествия. С материални щети са възникнали 13..
От днес до неделя в Стария град на Пловдив се провежда фестивалът "Дефиле на младото вино”. Неговото 17-ото издание по традиция ще бъде открито с Дионисиево шествие, което тръгва в 13,30 ч. от площада пред общината, придружено от ансамбъл "Тракия“. Официалният старт ще бъде даден в 14 ч. на ул. "Съборна“, където Бог Дионис ще отвори първата..
Първият на Балканите музей на ютията отваря врати днес, в деня на Деня на християнското семейство. Модерната сбирка представя над 1200 реликви от цял свят. Тя е част от структурата на Регионалния етнографски музей и се помещава в къщата на Невена Атанасова, на емблематичната ул. „Съборна“ в сърцето на Стария Пловдив. Колекцията от ютии е..
С тридневна конференция социолозите от Философско-историческия факултет на ПУ „Паисий Хилендарски“ ще отбележат 30-годишнината от създаването на специалността във висшето училище. Форумът е под надслов „Метаморфозите на света, залозите на социологията“. В програмата на честването ще се проведе кръгла маса с участието учредителите на..