По молба на близките служители от Второ РУ в Пловдив издирват Жанета Тодорова.
От полицията уточняват, че жената е на 48 години с адресна регистрация в гр. Карлово. За последно е забелязана на 5 декември около 05.50ч. в Центъра за психично здраве - Пловдив, където е била настанена за лечение на свободен режим.
Тя е средна на ръст, слаба, с изпито лице, сини очи и дълга права, прошарена коса. Има татуси по краката, като единият е образ на жена. Вероятно е била облечена със светлосини дънки, черно яке с качулка и велурени черни боти.
По предварителни данни в себе си не носи документи за самоличност и мобилен телефон.
От полицията призовават, ако имате информация за издирваната, да се обадите в дежурната част на Второ РУ - Пловдив на тел. : 032/932 002, 032/932 846 и тел. 112 или в най-близкото поделение на МВР.
Първото бойно дежурство на F-16 ще бъде поето най-рано през 2026 година. Това каза началникът на отбраната адмирал Емил Ефтимов на Учебен полигон „Корен“. Той допълни, че първият самолет, който пристигна през април, вече извършва полети и подчерта, че има достатъчно обучени пилоти, които да летят на изтребителите. Вторият F-16 кацна в авиобаза..
С близо 1 милиона лева се увеличава бюджетът на Общинска фондация „Пловдив 2019“ за тази година, в сравнение с миналата. За 2025 година фондацията ще разполага със сумата от малко над 3 милиона 794 хиляди лева. От общата сума, кято се отпуска за фондацията, малко над 1 милион 934 хиляди лева са за проекти по отворена покана „Наследство“ 2025..
18-годишен младеж от Чепеларе е спипан да шофира откраднат автомобил под влияние на дрога, съобщиха от полицията в Смолян. При полицейска проверка на улица „Христо Ботев“ в града полицаите са спрели лек автомобил „Рено Клио“ и са тествали водача. Оказало се, че той е седнал зад волана след употреба на амфетамин. При проверката било установено също,..
Агресивен шофьор и двама негови роднини са арестувани край Ракитово. Полицейски автопатрул спрял за проверка луксозно „Ауди“, зад волана на което бил 22-годишен велинградчанин. Той отказал да представи шофьорската си книжка и документите на колата, започнал да се държи агресивно, да обижда и да се заканва да се саморазправи със служителите на..
Във връзка със затварянето на „Брезовско шосе“ и изменението на маршрута на автобусна линия № 15, която достига до последната спирка № 1020 – ИЗК “Марица“, се изготвя допълнително временно решение, за да се подсигури транспорт на работещите до посочената спирка. За това съобщават от ОП „Организация и контрол на транспорта“. Считано от 09 юни се..