Право, криво, дайчово, пайдушко, еленино, ръченица... Народни танци ще се играят в поредното лятно издание на „Алтер его“! А който тропа хорце, трябва да знае ритмите. Те пък зависят от тъпанджията. Ето защо ще ни гостува майсторът на тъпана Бай Асен Мусов!
Академикът на народните ударни инструменти от десетилетия е работил в оркестъра на АМТИИ, свирил е с Конушенската група, Садовската група, оркестъра на ансамбъл „Тракия“, концертната формация „Тримонциум“, а също така с представителния народен оркестър на Музикалната академия в Пловдив и къде ли още не...
Според слуховете, очаква се водещият по ръба на бръснача Петър Краевски да провокира Асен Мухов да разкаже весели музикантски истории, а алтер егото Краю Петровски да изучи неравноделните тактове под вещото му ръководство.
„Алтер его” се излъчва премиерно в събота след новините в 15.00 ч.
Повторенията са в неделя от 6.00 ч. сутринта и в понеделник след новините в 20.00 ч.
„Алтер его” – да ударим тъпана, пък ако ще да се разчуе!
Автор и водещ: Петър Краевски
Ръководството на Ботев (Пловдив) излезе с ново становище за последния събития в клуба. Оказа се, че днес представители на ръководството са отговорили на въпросите на Сдружение "ПФК Ботев". "Като продължение на вчерашната среща между представители на ПФК “Ботев” и “Сдружение ПФК Ботев”, днес се проведе втора такава, на която представителите на..
Димитър Кузманов се класира за полуфиналите на сингъл на турнира на клей от сериите "Чалънджър" в Роаян (Франция) с награден фонд 54 хиляди евро. Поставеният под №5 българин победи с 6:4, 6:1 представителя на домакините Ензо Куако. Срещата продължи 85 минути. 31-годишният пловдивчанин поведе с 4:1 в началото на първия сет, но допусна връщане на..
Денис Омерагич от днес официално се води част от спортно-техническия щаб на Душан Косич. Словенецът ще работи като помощник-треньор в Локомотив, съобщиха от пловдивския клуб. Денис Омерагич е роден на 16.12.1996 година в Любляна, Словения. Притежава УЕФА „А“ лиценз. Работил е като наставник в детско-юношеската школа на НД Слован (Любляна), а в..
Срещата между Сдружение ПФК Ботев и представители на клуба на стадион „Христо Ботев“ продължи два часа и половина. “Трябва да направим всичко възможно да спасим АД-то и Ботев да играе в “А” група. Знаем, че времето е малко. Срещите ще бъдат ежедневни, за да изчистим всичко. Сложили сме всичко на масата. Все още не мога да кажа точко колко са..
Бившият член на УС на Сдружение ПФК Ботев Любомир Костов излезе първи от срещата, която се провежда в момента на стадион „Христо Ботев“ между представители на Сдружение ПФК Ботев и представители на клуба. „Излизам, защото имам личен ангажимент. Срещата продължава. На масата са поставени всички въпроси, поставени от г-н Илиян Филипов. Не може да се каже..